REKLAM

Sessiz Saldırı 2

Sessiz Saldırı 2 Oyunu Oyna

Sessiz Saldırı 2’de sessizce iplik geçirin ve düşmanlarınızı gölgelerden vurmaya hazırlanın. Birden fazla düşmanla karşı karşıya kalındığında sessizlik altın değerindedir. Bıçağını kap, gölgelerle yürü ve en az saldırı bekledikleri anda rakiplerini yen.

Nereden saldıracağınızı kimse bilemez, bu yüzden düşmanlarınız her zaman tetikte. Bu oyundaki amacınız, bölümlerin içindeki tüm düşmanları öldürerek bölümleri tamamlamaktır. Bir suikastçı olmak çok fazla beceri ve bilgi gerektirir. Bu oyunun basit kontrolleri ile düşmanlarınızı kolayca şaşırtabilirsiniz. Oyunu başlatmak için ekrana tıklayın veya dokunun. Haritanın etrafında dolaşan askerleri göreceksiniz. Hareket etmek için yerdeki herhangi bir yere tıklayın. Onları öldürmek için rakiplerinize arkalarından yaklaşın. Yine de dikkatli ol. Çevrenizdekileri uyarabilirsiniz. Bu olursa, sizi aramaya başlarlar. Birkaç kez vurulduktan sonra öleceksiniz, bu yüzden takip edilirken olabildiğince hızlı saklanmaya çalışın. Öldürdüğünüz her askerle değerli taşlar kazanacaksınız. Bunlar, ana menüden farklı karakterlerin kilidini açmak için kullanılabilir. Usta bir suikastçı olup tüm seviyeleri tamamlayabilir misin?

Ücretsiz dövüş oyunları koleksiyonumuzda güçlü karakterlerin kontrolünü elinize alın ve diğerlerini yenin. Oynarken iyi eğlenceler!

Geliştirici

BPTop, Sessiz Saldırı 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Şubat 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Kilidi açmak ve oynamak için 9 farklı karakter
  • Tamamlanacak çok sayıda seviye
  • Basit kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM