REKLAM

Short Life 2

Short Life 2 Oyunu Oyna

Şimdiye kadar yaratılmış en acımasız platform oyunlarından birinin devamı niteliğinde olan Short Life 2 MinikOyuncu.org’da ücretsiz oynayın. Bu oyunda sadece kırmızı şortu, bir atlet ve bir kafa bandı giyen bir adam olarak oynuyorsunuz. Ne yazık ki onun için bu görev tahmin edilenden çok daha zor görünüyor: yolu tıkayan tahta çiviler, dev giyotinler ve diğer tuzaklar var. Kahramanın bu zorlukların üstesinden gelmesine ve her seviyeyi bitirmesine yardım edebilir misin?

Tıpkı önceki Short Life 2’deki gibi, gerçekçi ragdoll fiziği ve genellikle çok kanlı sahnelerle sonuçlanan çılgın senaryoların eşlik ettiği komik görseller ve animasyonlar içeriyor. Karakter parçalara ayrılacak, parçalanacak ve tekrar tekrar çiğnenecek, bazen sahnenin sonuna ulaşmak için bir veya iki uzvunu kaybetmek gerekecek.

Ok tuşlarına basarak adamı kontrol edin: sola ve sağa basın, onu istenen yönde hareket ettirin, zıplamak için yukarı ve sürünmek için aşağı hareket ettirin. Kontroller, hafif uyuşturucuların veya alkolün etkisi altındaki birinin durumunu taklit etmek için biraz tepkisiz olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kısa bir süre sonra onlara alışacak ve tonlarca eğleneceksiniz.

Beklenmedik kahramanımızın günlük hayatın zorluklarının üstesinden gelmesine yardım edebileceğinizi düşünüyor musunuz? Short Life 2 oynayın ve ölmeden ne kadar ileri gidebileceğinizi görün. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM