REKLAM

Short Ride

Short Ride Oyunu Oyna

Short Ride, dünyadaki birçok kişi tarafından oynanan harika bir oyundur ve Gametornado tarafından geliştirilen ve üretilen hem içerik hem de grafik olarak büyüleyici bir oyundur. Bu oyun Minikoyuncu.org tarafından özel olarak seçilmiştir ve keyfini çıkarmanız için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Oyunda tamamlanması gereken 20 heyecan verici seviye var ve her seviye için yıldız derecelendirmeleri elde edebilirsiniz. Kahramanınızı seçin ve bisiklet ve diğer birçok eşya ile birlikte zorlu maceraya başlayın. Oyunun temel amacı, kahramanınızı güvenli bir şekilde kontrol etmek, engellerden kaçınmak ve seviyeleri tamamlamaya çalışmak elbette ve yaratıcılıktır.

Bu oyunda: Sizi bekleyen birçok tuzak var, tuzaklardan kaçınmak için zıplayabilir, eğilebilir, koşabilir ve tutabilirsiniz. Tüm sivri uçlar, testereler, bombalar ve diğer birçok ölümcül tuzaktan zarar görmeden her seviyenin sonuna ulaşmaya çalışın. Her seviye ölümcül bir yolculuk olacak ve tüm tuzaklardan kaçınmak ve her seviyeden üç yıldız toplamayı başarmak için çevik olmanız gerekecek. Ekrandaki ipuçlarına dikkat edin, hayatınızı kurtarabilir. Ayrıca, benzer içerikler ile ‘Short Life‘ oyunumuzun keyfini çıkarabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM