REKLAM

Shortcut Pro

Shortcut Pro Oyunu Oyna

Web sitemizdeki bu eşsiz yarış oyununda, küçük bir yarış pistinde diğer oyunculara karşı yarışmanız gerekiyor! Okyanusla çevrilisiniz, bu yüzden içine düşmemeye dikkat etmelisiniz. Yarış pistinde, yürürken kendinize bir köprü yapmak için kullanabileceğiniz, su üzerinde yürümenize ve parkurun büyük kısımlarını atlamanıza izin veren plakalar bulacaksınız.

Bu parkurlarda bulunan levhaları toplamaya ve en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Suyun üzerinde yürürken aynı zamanda büyük bir hız artışı elde edeceksiniz. Birkaç yarışı bitirdikten sonra, bir öncekinden farklı virajlara ve farklı bir stile sahip olan bir sonraki yarış pistine geçeceksiniz. Ayrıca, her yarış balon güçlendirmesini içerebilir, bu güçlendirme, seviye üzerinde belirli bir süre uçmanıza izin verir.

Bir yarışa başlarken size yardımcı olması için 3 güçlendirici de seçebilirsiniz. Roket güçlendirmesi, başlangıç ​​hızınızı % 10 hızlandırır, balon güçlendirmesi, oyun içi balon güçlendirmesinin süresini% 30 artırır ve son olarak, elmas güçlendirmesi, seviyeyi %20 tamamladığınızda ödül olarak aldığınız elmas miktarını artırır. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM