REKLAM

Sift Heads World

Sift Heads World Oyunu Oyna

Sift Heads World, sizi suç ve entrika dünyasında heyecan verici maceralara götüren aksiyon dolu bir çevrimiçi oyun serisidir. Vinnie adında yetenekli bir suikastçı olarak tehlikeli görevlere çıkacak, güçlü düşmanlarla yüzleşecek ve sürükleyici bir hikayeyi çözeceksiniz.

Sift Heads World’de sürükleyici ortamlarda gezinecek, yoğun silahlı çatışmalara girecek ve stratejik becerilerinizi hedefleri ortadan kaldırmak ve hedefleri tamamlamak için kullanacaksınız. Oyun, savaş becerilerinizi geliştirmek ve her görevi daha heyecan verici hale getirmek için çeşitli silahlar, yükseltmeler ve yetenekler sunar.

Vinnie’ye kız arkadaşı Shorty ve ortağı Kiro eşlik ediyor. Görevlerinize başlamadan önce 3 karakterden hangisini oynamak istediğinizi seçmeniz gerekecek.

Gözden düşmüş İtalyan gangster Alonzo, Vinnie’yi öldürmeye çalıştı. Bu suçlu çetesine kesin olarak son vermenin zamanı geldi. İpuçları aramak için şehre gidin, tüm düşmanları ortadan kaldırın, yolda tanıştığınız insanlarla etkileşime geçin, silah satın alın ve çok daha fazlasını yapın.

Lütfen Sift Heads World’ün olgun temalar ve şiddet içerdiğini ve bu nedenle uygun yaştaki oyuncular için uygun olduğunu unutmayın. MinikOyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak Sift Heads World oynamanın keyfini çıkarın!

Kontroller: Fare = nişan al / ateş et, Boşluk = silah çek, R = yeniden yükle

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM