REKLAM

Sift Renegade

Sift Renegade Oyunu Oyna

Sift Renegade destanında Kiro ve erkek kardeşinin mafya içindeki maceralarını takip edin. Serinin 4 oyununu bütünüyle keşfedebilir ve ana kahramanların tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kiro ve Keinji ile savaşın, bu acımasız ortamda saygı kazanmak için birden fazla silah kullanın ve Yakuza’daki hainin kim olduğunu öğrenin. Bölümler ilerledikçe, giderek daha fazla dövüş, yeni hareket ve yeni silahlar keşfedebileceksiniz.

Sift Renegade Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu sefer Kiro’nun kardeşi Kenji olarak oynuyorsun. Yakuzalar arasında haini bulup öldürmek senin görevin. Sift Renegade oyununda kanlı görevinizi güçlü çöp adamınızla tamamlamak ve mahallenizde savaşmak için müthiş suikast becerilerinizi ve zengin bir silah cephaneliğini kullanın.

Süslü silahlarınız arasında 1-4 tuşlarıyla geçiş yapabilir ve tüm düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Kendinize zarar vermeden onlara acı çektirmeye çalışın. Sağlığınızı ekranın sol alt köşesindeki kırmızı çubuktan izleyebilirsiniz. Bu bir ölüm kalım meselesi bu yüzden merhamet etmeyin ve haini bulun. Bu kanlı mücadeleye hazır mısın? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM