REKLAM

Smash Hit

Smash Hit Oyunu Oyna

Bir şeyleri kırmaya hazır olun çünkü Smash Hit burada! Smash Hit, mobil cihazlarda piyasaya sürüldüğü günden bu yana, şu anda mevcut olan en çok indirilen uygulamalardan biri haline geldi. Artık tarayıcılar için optimize edildiğine göre, kargaşaya dizüstü bilgisayar ve PC’de devam edebilirsiniz! Kırılgan nesnelerden oluşan bir dünyaya dalın ve herhangi bir sonuçla yüzleşmekten endişe etmeden birçok şeklin kristallerini parçalayarak bir şeyleri yok etme arzunuzu bastırın! Yıkımın gücü ve cam kırmanın sesleri parmaklarınızın ucunda! Adımına dikkat et. Kendini kesmek istemezsin!

Smash Hit, aşırı karmaşık mekanikler olmadan akıcı bir oyun sunar. Amacınız, yolunuzu kapatmadan önce olabildiğince çok nesneyi yok etmektir. Farenizle nişan alın ve ateş etmek için farenizin sol tuşuna basın. Dünya sürekli hareket ediyor, bu yüzden hedefinizi ona göre ayarlamalısınız. Meydan okumaya ek olarak, sınırlı zamanınız ve çekimleriniz de var. Her başarılı vuruştan sonra, birkaç saniye kazanırsınız ve geri çekilirsiniz. Zamanınız dolmadan her seviyeyi% 100 tamamlarsanız 3 yıldız kazanırsınız, bu yüzden hepsini toplamak için kendinize meydan okuyun! Hedeflerinizden bazıları ekranınızın kenarlarında yer alacaktır ve hedeflenmesi oldukça zor olabilir. Nesnelerin bazıları tam yolunuzun üzerinde bulunacak ve onları yolunuzdan çıkarmak için vurmalısınız. Onlara çarpmak zamanınızı büyük ölçüde azaltır, bu yüzden bundan kaçınmaya çalışın!

Farenizin sol düğmesini yıkım aracınıza çevirin ve ortalığı kasıp kavururken kırık camın etrafta uçuşmasını izleyin. O cüretkar nesnelere yolunuzun bir daha kesişmemesini gösterin. Son varış noktanıza sürekli olarak yaklaşırken hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin 10 seviyede kendinize meydan okuyun ve yapabileceğiniz en yüksek puanı almaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Smash Hit, Mediocre AB tarafından oluşturuldu.

Yayın tarihi

Şubat 2014.

Özellikleri

  • Birden çok platformda mevcuttur
  • İlgi çekici oyun
  • Renkli grafikler
  • 10 farklı seviye

Kontroller

Ateş etmek için farenizin sol tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM