REKLAM

Sörfçü Okçular

Sörfçü Okçular Oyunu Oyna

Yakında okyanusta iyiyle kötü arasında destansı bir savaş yaşanacak. Bu zorlu ve heyecan verici atış oyununda amacınız bir yay toplamak ve sizi yok etmeye başlamadan önce tüm kötü iskeletleri öldürmektir. Sörf tahtanızı aldığınızdan, düşmanlara (iskeletlere) doğru oklarınızı hedef aldığınızdan ve zamanında ateş ettiğinizden emin olun. Yayın düzgün kullanımı, oklarınızı mükemmel bir şekilde fırlatmanıza yardımcı olacaktır. Bu aksiyon oyununda ok atışı yapmak için fareyi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

Sörfçü Okçular, dünyanın her yerinden hem erkek hem de kızlar tarafından sevilen eğlence dolu ve güzel tasarlanmış bir aksiyon oyunudur. Her yaştan çocuklar ve yetişkinler için uygun olan bu oyun, benzersiz ve muhteşem grafikler, kolay kontrol ve mükemmel ses ve video efektleri sunuyor. Bu flash oyunun eğlencesini favori tarayıcınızda yaşayın! Bu havalı atış oyununda bir kahraman olarak dalgaların üzerindeki güçlü iskeletlere karşı durmanız gerekecek. Büyük bir puan elde etmek için olabildiğince çok düşman yok edin.

Her düşmanı öldürmek size ödül olarak birkaç altın verir. Düşmanlarınızın da yay ve oklara sahip olacağını unutmayın. Bu yüzden, onlarla yüzleştiğinizde ne yaptıklarına odaklanın, böylece önce tepki verebilir ve oynanacak en iyi yepyeni aksiyon oyunlarından birinde kazanmak için hepsini yok edebilirsiniz. Eğer vurulursanız oyununuzu kaybedebilirsiniz. Atışınızın gücü ve okun yönü kendi başınıza özelleştirilebilir. Daha yüksek seviyelerde oynarken düşmanlarınıza sürekli cevap vermeye hazır olun. İleri seviyeler için yay, ok ve HP’nizi yükseltmek için her seviyede toplanan altın paralarınızı uygulayın. Düşmanlarınızı öldürmek ve eğlenmek için kafasına ateş edin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM