REKLAM

Soyguncu Bob 2

Soyguncu Bob 2 Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 2’de beklenmedik bir maceraya katılın! Hırsızların kötü olduğunu kim söylediyse, açıkça Bob ile tanışmamış. Şehir tehlikede ve diğer tüm kahramanlar başka şeylerle uğraşmakla meşgul gibi görünüyor. Bu sefer meseleleri çözmek Bob’a düşüyor. Bu sinsi hırsızlık macerasında şehri kurtarmak için yerel hırsıza yardım edin! Pelerin ve hançer zamanı!

Bir şehri kurtaran bir hırsız alışılmadık bir olaydır, ancak Bob’un iş kolunda hiçbir şey sıradan değildir. Kleptomaniak eğilimlerini iyi bir şekilde kullanmaktan mutluluk duyar ve sizin yardımınızla herhangi bir suç işini halledebilir. Hiç sahip olmadığınız bir perspektiften şehir turuna çıkmaya hazır olun. Soyguncu Bob 2, her biri güvenlik kameraları, korumalar, tuzak kapıları ve daha fazlasıyla dolu 10 farklı seviyeye sahiptir! Her seviyenin, seviyeyi geçmek için tamamlamanız gereken bir amacı vardır. Genellikle bu, yakalanmadan belirli bir öğeyi çalma etrafında döner. Seviye hedefine giden yol, kilitli kapılar, devriye görevlileri ve güvenlik kameraları tarafından engellenecek. Kapıların kilidini açmak için kilit seçiminizi kullanabilirsiniz. Devriye muhafızlarını geçmek biraz daha zor. Bir fırsat bulana kadar gölgelerde saklanın, geçen gardiyanın arkasından gizlice yaklaşın ve onu nakavt edin. Güvenlik kameraları başlı başına bir meydan okuma sunar. Her biri, kameranın dönme noktasının hemen altında bir kör noktaya sahiptir. Tam olarak bu kör noktalarda hareket etmeden durmak sizi tespit edilmekten alıkoyacaktır. Güvenlik kameralarının bulunduğu odalarda, karıştırabileceğiniz gölgeler de bulacaksınız. Kameraları geçtiğinizde, elektronik kapılar şeklinde yeni bir meydan okuma ortaya çıkacaktır. Bunların kilidini açmak için devre kartını sabote etmeniz gerekecek. Neyse ki, seviyelerde fazladan gadget’lar bulabilir veya her seviyede gizli bulduğunuz parayla dükkandan yeni araçlar satın alabilirsiniz. Şehir, bu soygunu gerçekleştirme yeteneğinize bağlı! Bob’un yakalanmamasını sağlayabilir misin?

Bob’un bir sonraki macerasında nasıl bir sorunla karşılaştığını görmek ister misiniz? Bob’un heyecan verici kariyerinin sonraki bölümlerini keşfetmek için Soyguncu Bob 3, Soyguncu Bob 4 ve Soyguncu Bob 5’e gidin!

Geliştirici

Miyav Canavarı Bob’u Soyguncu yaptı 2.

Yayın tarihi

Kasım 2013

Özellikleri

 • Bob the Robber serisindeki ikinci macera
 • Platform bilinmeyen gizli oyun
 • Yararlı gadget’lar toplayın
 • Farklı düşmanların ve engellerin üstesinden gelin

Kontroller

Oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın. Muhafızlara vurmak için boşluk çubuğunu kullanın.

SSS

Soyguncu Bob 2’yi çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Soyguncu Bob 2’yi ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Soyguncu Bob oyunları nelerdir?

  1. Soyguncu Bob 1
  2. Soyguncu Bob 2
  3. Soyguncu Bob 3
  4. Soyguncu Bob 4 Sezon 1: Fransa
  5. Soyguncu Bob 4 Sezon 2: Rusya
  6. Soyguncu Bob 4 Sezon 3: Japonya
  7. Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası

Soyguncu Bob 2’yi mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Soyguncu Bob 2 ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Soyguncu Bob 2’yi oynamak için dosyaları indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Soyguncu Bob 2’yi oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısı.

Soyguncu Bob 2 ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Kasım 2013’te yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM