REKLAM

Soyguncu Bob 4: Sezon 1 Fransa

Soyguncu Bob 4: Sezon 1 Fransa Oyunu Oyna

Dünyanın en büyük hırsızı Soyguncu Bob 4: Sezon 1 Fransa ile geri döndü! Bu sefer kahramanımız şimdiye kadarki en büyük hırsızlık için Fransa’ya gidiyor. Amacına ulaşmak için hükümet binalarına, tesislerine ve hatta müzelere girmesi gerekecek. Risk yüksek, ama ödül de öyle! Rob’un efsanevi gizlilik ustası olarak ününü korumasına yardım edecek misin?

Tek oyunculu oyunlar söz konusu olduğunda, tarayıcıda oynanabilecek oyunların seçimi sınırlıdır çünkü bu tür oyunların yapılması genellikle daha zordur. Neyse ki, Soyguncu Bob 4’ü normal oyunlardan beklediğimiz özelliklerin hiçbirini kaybetmeden çevrimiçi oynamak mümkündür: İlerlemeniz otomatik olarak kaydedilir, oyun sorunsuz çalışır ve dikkatlice düşünülmüş kontrolleri sayesinde tuş vuruşlarına iyi yanıt verir.

Soyguncu Bob 4: Sezon 1 Fransa Oyunu Nasıl Oynanır?

Ok tuşlarını kullanarak dolaşın (WASD de çalışır) ve değerli eşyalar aramak veya bir şeyi etkinleştirmek için yukarı basın. Karanlık alanlarda saklanarak fark edilmekten ve çok fazla alarm vermekten kaçının ve Space çubuğu ile onlara saldırarak düşmanları arkadan devre dışı bırakın.

Gizlilik, kilit toplama, kod kırma ve bulmaca çözmeye hazırlanın. Kısa bir Soyguncu Bob 4 oyunu, bir mola sırasında rahatlamanıza ve bu esnada beyninizi çalıştırmanıza yardımcı olacak her şeye sahip. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM