REKLAM

Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya

Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya’da favori hırsızımız geri döndü! Bob artık tüm dünyada tanınan kötü şöhretli bir hırsız. Ve ünlü serinin bu bölümünde, itibarının her parçasını hak ettiğini kanıtlamak için Japonya’ya gidiyor. Ancak ünü ondan önce geldiğinden, Japon halkı onu durdurmak için çeşitli önlemler aldı. Bu serinin önceki oyunlarından daha zor zorluklarla karşılaşmaya hazır mısınız?

Yeni bir gün, yeni bir ülke ve çalınacak yeni şeyler … Bob’u iyi bir ruh haline sokmak için gereken tek şey bu. Ama bu sefer işler biraz daha zor olacak. Bu yüzden yardımına ihtiyacı var. Öyleyse göz bandınızı alın ve gidelim. Amacınız her seviyeyi tamamlamak ve muhafızların burnunun dibindeki her şeyi çalmak. Her bölümde sizi bekleyen birçok engel var. Güvenlik kameralarına, korumalara, mumyalara ve lazerlere dikkat edin. Kameraları ve lazerleri devre dışı bırakarak, korumaları indirerek ve kilitli kapıları açarak yakalanmaktan kaçınmanız gerekir. Yakalanmamak için gölgelerde saklanabilirsiniz. Nesneyi çal ve kaçmak için binadan çıkış yolunu bul. Her seviyeden sonra size özel güçler veren yeni kostümlerin kilidini açabilirsiniz. İyi şanslar!

Geliştirici

Kizi, Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

8 Şubat 2018.

Özellikleri

  • Tamamlanacak birçok farklı seviye
  • Renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Hareket etmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Nesnelerle etkileşim kurmak için yukarı ok tuşuna basın. Bir düşmanın yakınındayken onları bilinçsizce vurmak için boşluk tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM