REKLAM

Soyguncu Bob 4

Soyguncu Bob 4 Oyunu Oyna

Yerel hırsızımız bakışlarını yurt dışına çevirdi ve 4. macerası Soyguncu Bob 4’de karşımıza çıkıyor! Paris, bir tatil için güzel bir hedeftir, ancak aynı zamanda kendini adamış bir hırsız için kazançlı iş fırsatları da sunar. Kimse birkaç eksik sanat eserini fark etmez! O sanat eserlerinin çalınmasını istemiyorlarsa, onları sergilememeliydiler, değil mi? Bob her kilidi açmak için oradadır ve hiçbir kasa onun çevik parmaklarına karşı koyamaz!

Bob, Paris’in turistik yerlerinden hoşlanıyor, ancak sağlam kasalarda kilitli olan şeylerle daha çok ilgileniyor. Sinsi hırsız olarak, Soyguncu Bob 4’teki amacınız, bulmacaları çözerken, güvenlik kameralarından kaçarken ve güvenlik görevlilerinden saklanırken her seviyenin sonunda bulunan hazineleri toplamaktır. Oyunda, her biri farklı tasarımlara, bulmacalara ve hazinelere sahip 15 seviye vardır. Her seviyede, ana hazineyle birlikte gizli paralar bulabilirsiniz. Bob uzman bir hırsızdır ve bu gizli zulalara bir gözü vardır. Farklı odalarda ilerlerken dikkatlice izleyin. Bob, başarısız bir şekilde gizlenmiş herhangi bir nakit destesinin varlığı hakkında sizi bilgilendirecektir. Böylesine kolay erişilebilir bir parayı geride bırakmak, “Bob’ın hırsızlık klavuzu” nun ilk kuralına aykırıdır! Sonunda maksimum miktarda yıldız kazanmak için her seviyedeki tüm gizli parayı bulmaya çalışın. Yine de dikkatli olun! Müze hem güvenlik kameraları hem de canlı korumalar tarafından korunuyor! Yakalanmak Bob’un tatiline hemen son verir. Neyse ki, işler sakinleşene kadar gizlenebileceğiniz gölgeler var. Bir güvenlik kamerası veya güvenlik kamerasıyla aynı odadayken, saklanacak bir gölge parçası bulun. Hareketsiz kalmak sizi gardiyanlar için görünmez kılacaktır. Atlamak ve bilinçsizce onları yere sermek için doğru anı bekleyin! Kilit seçiminizi alın ve açılana kadar her kilidi dürtün!

Bob’un sizin için hazırladığı tek macera bu değil! Git ve Soyguncu Bob oyunları kataloğumuzda topladığı diğer soygunlarına bir göz at!

Geliştirici

Flazm bu oyunu ve ardından Rusya’da Soyguncu Bob 4 Sezon 2 ve Japonya’da Soyguncu Bob 4 Sezon 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

2017 Temmuz

Özellikleri

  • Birçok eğlenceli seviye
  • Çözülmesi gereken zorlu bulmacalar
  • Gizli unsurlara sahip platform oyunu
  • Güzel grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM