REKLAM

Squid Game: Halat Çekme 2

Squid Game: Halat Çekme 2 Oyunu Oyna

Squid Game: Halat Çekme 2 oyununda iki takım uzun bir ip çeker ve birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışırlar. Rakipler dev bir boşlukla ayrılır ve zıt kenarlarda durur. Kazananların, kaybedenleri ölüme sürüklemekten başka seçeneği yoktur. Evde heyecanı yeniden yaratmak için çevrimiçi bu oyuna katılın. Bu simülatör, oyuncuları karakterlerin yerine geçmeye davet ediyor. Düşmanlardan daha iyi performans göstermek için ne gerekiyorsa yapın. Düğmeleri ezerek inanılmaz çeviklik ve hüner gösterin. Vuruşların etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve her turu kazanmak için ritmi sabit tutun.

Seri boyunca, katılımcılar sayısız fiziksel ve zihinsel zorluklardan geçerler. Yarışmacılar ipe zincirlenmiş ve bırakmaları imkansız. Setin ortasında uçurumun üzerinde asılı duran bir giyotin var. Yanlardan biri yenik düştüğünde yere düşer ve onları keser. Squid Game: Halat Çekme 2, takım çalışmasının sonuca karar verdiği bir oyundur.

Sol fare düğmesine hızlı bir şekilde tıklayarak ipi mümkün olduğunca sert bir şekilde çekin. Ama bu o kadar basit değil. Takım arkadaşlarının hareketleri ne kadar senkronize olursa, o kadar güçlü olurlar. En iyi performansı elde etmek için gücü başkalarıyla senkronize olarak uygulayın. Ve unutmayın, kaba kuvvet bir yana aslında işin içinde strateji var. Rakip grup çok güçlüyse, soruna farklı bir açıdan yaklaşmayı deneyin. Onlara sahte bir avantaj sağlayarak teslim oluyormuş gibi yapın. Ve sonra ani bir yenilenen enerji patlamasıyla onları şaşırtın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM