REKLAM

Squid Game Kırmızı Işık

Squid Game Kırmızı Işık Oyunu Oyna

Netflix’in hayatta kalma kdraması Squid Game ezici bir çoğunlukla olumlu tepkiler aldı. Dizi boyunca, karakterler para için hayatlarını riske atan tehlikeli denemeleri tamamlamak zorunda kaldılar. Kaybedenler öldü, kazananlar ise insanlıkları pahasına ilerledi. Tüm zorluklar, birincisi de dahil olmak üzere gerçek hayattaki oyun alanı etkinliklerine dayanıyordu. Ve bunu çalışırken gördükten sonra, oyuncular bu deneyimi yeniden yaratmak istediklerini anladılar. Artık nihayet bunu çevrimiçi olarak Squid Game Kırmızı Işık’da başarabilirler.

Göstericiler, ek kurallar ve cezalar getirerek deneklere kasıtlı olarak işkence yaptı. Tek bir hata, ne kadar küçük olursa olsun, genellikle ölümcül sonuçlara yol açar. Ve bir katılımcı tereddüt ederse veya bırakmaya çalışırsa, acımasızca vurulur. Orijinal Yeşil Işık Kırmızı Işık oyunu, iyi refleksler ve hızlı tepki süreleri ile ilgilidir. Hedefe diğerlerinden daha hızlı ulaşmak çok önemlidir. İşarette durmamak ve fazladan bir adım atmak diskalifiye ile sonuçlanır. Bu, yarışmanın şartlarına göre, fiziksel eleme anlamına gelir. Neyse ki, sanal bir alternatifin korkunç sonuçları yoktur. Oyuncuların başarılı olmak için ihtiyaç duydukları kadar denemeleri vardır. Ve herhangi bir tehlike söz konusu olmasa da, süreç aynı derecede ilgi çekicidir.

Kırmızı Işık Yeşil Işık Nasıl Oynanır

Fikir oldukça basittir ve birçok kullanıcı muhtemelen çocukluğundan beri buna aşinadır. Daha önce hiç duymamış olanlar için işin özü şudur:

Yarışmacıların acele etmeleri ve bitiş çizgisine doğru koşmaları gerekiyor.
Yalnızca izin verilen sinyal açıkken hareket etmelerine izin verilir.
Kısıtlayıcı duruma geçtiğinde, herkes durmalı
Durgunluk döneminde en ufak bir yanlış adım veya hareket, idamla cezalandırılır.
Artık kurallar netleştiğine göre, Squid Game Kırmızı Işık’ın keyfini ücretsiz olarak çıkarın. Görev göründüğünden daha zor. Odaklanın, inanılmaz bir hassasiyet sergileyin ve oradan canlı çıkın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM