REKLAM

Subway Surf 2

Subway Surf 2 Oyunu Oyna

Subway Surf 2, bir oyundaki tüm paraları ve bonus nesneleri yakalamak için elinden geldiğince iyi sörf yapmaya çalışan bir sörfçü ile oynadığınız harika bir oyundur. Oyunun ilk seviyesi en kolay seviye olacak, orada Subway’in sörf tahtasını nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekecek ve aynı zamanda sörf becerilerinizi olabildiğince geliştirmeniz gerekecek. Oyunun bir çok seviyesi var ama en önemlisi hayatta kalmak, özel trenlerde önünüze gelen tüm tehlikelerden, bariyer gibi engellerden, kayalardan, kayaların farklı renklerinden ve diğerlerinden kaçınmak.

Öldüğünüzde, oyun puanınızı sıfırlayacak ve bu da bu oyunu her zaman bir deneme haline getirecektir, ancak aynı zamanda, yükseltilmiş hoverboard, hızlı koşu ve diğer özel beceriler gibi doğaüstü becerilerinizi seveceksiniz. Aynı zamanda bu oyunun oyun hızını sürekli arttırdığını göreceksiniz ki bu çok zor çünkü karşınıza çıkan tüm nesnelere çok daha fazla dikkat ediyorsunuz.

Subway Surf 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

İlgili ok tuşlarını kullanarak sağa ve sola hareket edin, engellerin üzerinden atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın ve altından kaydırmak için aşağı ok tuşunu kullanın. Yolunuzdaki herhangi bir şeyden kaçınmak için bunu yapmak zorundasınız çünkü bir şeye çarparsanız yavaşlar ve nihayetinde oyunu kaybedersiniz.

Ardından, dikkatli olmanız gereken bir sonraki şey, yol boyunca olabildiğince çok jeton toplamaya çalışmaktır, çünkü ne kadar çok jeton alırsanız, puanınız o kadar büyük olur. İyi şanslar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM