REKLAM

Supreme Duelist Stickman 2

Supreme Duelist Stickman 2 Oyunu Oyna

Çöp Adam ona meydan okuyan herkesi yenmek istiyor ve bu konuda yardım etmeniz gerekecek. En iyi çöp adam dövüş oyunu arıyorsanız, Supreme Duelist Stickman 2 şüphesiz en iyi seçiminizdir, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Supreme Duelist Stickman 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

İlk olarak, kahramana rakibe vurması gereken keskin bir bıçak şeklinde standart bir silah verilir. Sağlık göstergesi, hem kendi kahramanınızın hem de rakibinizin ölçeğini gözlemleyebileceğiniz karakterlerin başlarının üzerinde görüntülenir.

Oyun karakterlerinin basit kontrolü sayesinde rakiplerinizi yenmek için harika stuntlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu nihai çöp adam dövüş oyununda sıkı bir şekilde savaşmaya devam edin ve en yüksek düellocu olun! Çöp Adam kahramanınızı seçip harika bir oyun alanında savaşmanız gerekiyor, silahlarınızı, kalkanlarınızı ve faydalı bonuslarınızı yükseltmeyi unutmayın. Çöp Adam dövüşçülerinin farklı vücut parçaları üzerinden saldırılar düzenleyebileceğini ve sizi daha güçlü kılmak ve diğerlerinden öne çıkmak ve bir çöp adam efsanesi olmak için çeşitli örümcek çöp adam kahraman silahlarını kullanabileceğini belirtmekte fayda var, hazır mısınız? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM