REKLAM

Swords and Sandals 2

Swords and Sandals 2 Oyunu Oyna

Swords and Sandals 2, RPG unsurlarına sahip sıra tabanlı bir gladyatör oyunudur. Bu ikinci bölüm, bu klasik gladyatör savaş oyununun geri dönüşünü işaret ediyor! Gladyatörünüzü yaratın, savaş teçhizatı satın alın ve arenada altın veya hayatınız için savaşın. Swords and Sandals 2’yi başlattığınızda, bir karakter oluşturmanız istenecektir. Burada, gladyatörünüzün görsel görünümünü değiştirebilir ve istatistiklerinize güç ve dayanıklılık gibi beceri puanları ekleyebilirsiniz. Swords and Sandals 2’deki dövüş stili sıra tabanlıdır. Seçmeniz gereken, bazıları başarı ihtimalini gösteren birkaç hamleniz olacak. Bir savaşı bitirdiğinizde altın kazanacak ve seviye atlayacaksınız. Seviye atlamak, gladyatörünüze eklemek için size daha fazla beceri puanı verecektir.

Kazandığınız altınları zırhınız, silahlarınız ve büyünüz için bir dizi yükseltme satın almak için kullanabilirsiniz. Ardından, şehirdeyken seçtiğiniz mağazaya gidin.

Talimat:
Nihai amacınız, tüm arena şampiyonlarını yenmek ve kendiniz şampiyon olarak hüküm sürmektir. Kendinizi mücadele ederken bulursanız, farklı bir strateji deneyin. Oyunda yeni olan turnuvalar, düellolar, sihir, menzilli silahlar ve diğer sürprizler, bu yüzden hiçbir şeyden emin değilseniz araç ipuçlarını okuduğunuzdan emin olun! İyi şanslar, gladyatör.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM