REKLAM

Tank Hero

Tank Hero Oyunu Oyna

Şehriniz bir düşman tankı ordusu tarafından işgal edildi. Ve şimdi bir tanka sahip olan ve bir savaşçı gibi savaşacak kadar yetenekli olan tek kişi sizsiniz. Bu yepyeni aksiyon oyununda şehri bu tehlikeli düşmanlardan korumak ister misiniz? Tank Hero’ya katılın ve savaş yeteneklerinizi zorluğa sokarak her ne pahasına olursa olsun vatanınızı korumaya hazırlanın! Bir tankı nasıl kontrol edeceğinizi ve birden fazla yöne nasıl hareket ettireceğinizi çok iyi bildiğiniz için hiç uğraşmanıza gerek yok!

Tanklarınız bir dizi ölümcül mermi ile dövülür. Tek yapmanız gereken düşmanlarınıza nişan alıp PC’de fareye tıklamak veya ateş etmek için cep telefonundaki ekrana dokunmak. Düşman tanklarınız çok net ve sizi öldürmek için mümkün olan her türlü çabayı göstermeye çalışacaklar. Bu html5 atış oyununda her seviyeyi temizlemek için tüm düşmanlarınızı yok etmek için toplarınızı kullanın! Tankınızın sadece üç sağlık puanı olduğundan, rakipler size ateş açarken dikkatli olun!

Rakiplerinizin düzenli isabetiyle tank mermileri duvarlardan sekebileceğinden, gözlerinizi her zaman ekranda tutun! Sadece ihtiyaç duyulduğunda tahtada dolaşmaya çalışın! Avantajdan yararlanmak için duvarları kullanın ve rakip tanklarınızı yok etmek için her zaman bir strateji hazırlayın! Doğruluk seviyeniz, bu harika tank oyununun her seviyesinin sonunda sizi mümkün olan maksimum yıldızlarla ödüllendirecek. Bu çok seviyeli dövüş simülatöründe tüm seviyeleri tamamlayın ve tank şampiyonu olmanın tacını giyin! Erkekler ve kızlar için tank tabanlı geniş bir oyun koleksiyonuna göz atın ve minikoyuncu.org’da ücretsiz olarak çevrimiçi eğlenin, indirme gerekmez!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM