REKLAM

Tank Savaşı 2D

Tank Savaşı 2D Oyunu Oyna

Tank Savaşı 2D oyununda düşmanlarınıza saldırın ve topraklarınızı büyütün! Düşmanlarınıza nişan almak ve onları vurmak hiç bu kadar cesaret verici olmamıştı. Bu atış oyununda savaşı kazanmak ve hayatta kalmak için akıllıca ve hızlı hareket etmelisiniz!

Bu oyun, birçok farklı heyecan verici oyun türünü bir araya getiriyor. Bu oyunda başarılı olmak için stratejiler, yükseltme şemaları, nişan alma ve ateş etme becerilerinizi güçlendirmeyi düşünmelisiniz. Seviyelere daha sonra jeton kazanarak yükseltebileceğiniz bir tankla başlayacaksınız. Her bölümde rakibinizi ortadan kaldırarak veya oyunun boşta kalan bölümünde mayınlı paraları toplayarak para kazanabilirsiniz. 10. seviyeyi tamamladığınızda atıl madenciliğinizin saatte 720 jeton oranı yükseltilecektir. Ayrıca topladığınız jetonlarla kalkanınızı, silah gücünüzü, nişan alma becerinizi ve tank hızınızı da yükseltebilirsiniz. Kendinize meydan okuyabileceğiniz ve heyecanın tadını çıkarabileceğiniz toplam 60 benzersiz seviye var, bakalım ne kadar iyi bir tank sürücüsü olacaksınız!

Bu oyunu beğendiyseniz, daha birçok benzer oyunu keşfetmek için ücretsiz ve çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM