REKLAM

Tequila Zombies 2

Tequila Zombies 2 Oyunu Oyna

Bir motosiklet sürücüsü veya kadın polis olun ve Tequila Zombies 2’de zombi ve vampir sürülerini öldürün. Zombi ve vampir dalgalarının Meksika sınırına girmesini önleyin.

Tequila Zombies 2, Meksika sınırı yakınında geçen bir zombi ve vampir kıyametini konu alan bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda motosiklet sürücüsü Miguel ve kadın polis Jaqueline olmak üzere iki farklı karakterle oynamayı seçeceksiniz. Miguel olarak oynayın ve oyuna bir pala ile başlayacaksınız. Veya Jaqueline oynamayı ve polis copuyla başlamayı seçin. Zombileri ve vampirleri öldürün ve parayı, silahları, tıbbi kitleri ve özel saldırı barını dolduracak çok değerli tekilayı toplayın.

Tequila Zombies 2 Nasıl Oynanır?

Miguel’i veya onun güzel kadın partnerini seçmek için fareyi kullanalım ve zombileri kovalamaya, onları öldürmeye ve onların isabetlerinden de kaçmaya başlayalım. Yön tuşlarını kullanarak sağa veya sola hareket edin ve fareyi kullanarak kahramanınızı yüzünü gitmek istediğiniz yöne döndürün. Zombileri keskin kılıcınızla katletmek için soldaki farenin tıklamasını kullanın ve ardından, sizin tarafınızdan elde edilen birkaç ölümden sonra, düşen silahları yakalayıp toplayın ve o kadar gelişin ki bazı silahlarla bile ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM