REKLAM

The Visitor

The Visitor Oyunu Oyna

The Visitor, gezegenimize bir göktaşı ile yeni gelen garip bir uzaylı larvasıdır. Bu düşmanca ve tuhaf dünyada yeni olduğunu görünce, büyümesi ve gelişmesi için yiyecek bulmasına yardımcı olun. Her seviyedeki bulmacaları çözmek için ekrandaki öğelere çok hassas bir sırayla tıklayın. Bu tuhaf küçük larvaya eşlik edin ve Dünya Gezegeninde ne yapmaya geldiğini keşfedin. Oyun zaman zaman oldukça kanlı olabilir, bu nedenle oyuncu takdirine bağlı olarak önerilir.

The Visitor Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu maceralı oyunda bir uzaylı paraziti yeni dünyevi çevresinde yönlendirin. Ziyaretçi yabancı ve garip bir dünyadan geliyor. Zararsız görünüyor ve küçük bir solucan gibi görünüyor, ama Dünya’yı fethetmeye geldi. Gezegendeki tüm canlıları yiyerek büyümesine ve güçlenmesine yardım edin. Böcekler, kuşlar veya balıklar gibi küçük olanlarla başlayın. Resimdeki farklı öğelere tıklayın ve bu aç canavarı beslemek için tüm bulmacaları çözün.

Bir bulmacayı çözdükten sonra yeni bir resme girecek ve yeni zorlu görevlerle karşılaşacaksınız. Zafere doğru ilerlemenizi sağlayacak tıklanabilir öğeleri bulmak için tüm ekranı dolaşın. Küçük solucanını dünyaya hükmetmesi için yönlendirebilir misin?

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM