REKLAM

Toon Blast

Toon Blast Oyunu Oyna

Toon Blast, küçük ayının seviyeleri tamamlamasına yardım etmeye çalıştığınız ilginç bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Her seviye, çözmeye çalışacağınız yeni bir zorlu bulmacadır. Küçük ayının ölümcül tuzaklardan kaçmasına yardım etmek için sağ bloğa dokunun ve tüm seviyeleri tamamlayın. Daha hızlı olun ve ateşten, sivri uçlardan, sudan, taşlardan, bıçaklardan ve diğer birçok tuzaktan kaçmasına yardım edin ve kaçış bulmacalarının ustası olun.

Toon Blast Oyunu Nasıl Oynanır?
Toon Blast oynamak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken aynı renkteki küpleri tıklatarak temizlemektir; patlatmak için aynı renkli küplerden iki veya daha fazlasına dokunun. En üstte, seviyeyi geçmek için hangi rengi ve kaç küpü tamamlamanız gerektiğini gösteren bir bölüm var. Üstelik sahip olduğunuz hamle seti ile bölümleri geçtiğinizden emin olun. Ancak dikkatli olun seviye atladıkça her seviye daha zor hale gelir.

Küpleri patlatmanın yanı sıra, belirli bir sırayı ortadan kaldırmak için roket gibi güçlendiriciler kullanabilirsiniz. Aynı renkteki beş kübe dokunursanız bir roket elde edebilirsiniz. Ayrıca, seviyelerin geri kalanını geçtikten sonra daha fazla güçlendirici alacaksınız.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM