REKLAM

Turuncu Pantolon 3

Turuncu Pantolon 3 Oyunu Oyna

Squiggleville umutsuzluk içinde çünkü kraliyet küveti bir grup pis korsan tarafından çalındı! Turuncu Pantolon 3’te kralın kral küvetini geri almasına yardım edin! Uzun banyo yapmak kralın asil görevidir, bu yüzden Squiggleville kraliyet küveti olmadan hayatta kalamaz! Squiggleville’in yeminli koruyucusu Turuncu Pantolon Adam, popüler serinin bu üçüncü bölümünde memleketini kurtarmak için burada. Bol pantolonunuzu alın ve korsanlara kimin patron olduğunu gösterin. Küvette yıkanmalarına izin vermek yerine, onları okyanusun derinliklerine göndermeye ne dersiniz!

Herkesin favori serbest yarışçısı Turuncu Pantolon 3’te başka bir kurtarma görevi için geri döndü. Sadece kraliyet küvetini geri almakla kalmayacak, aynı zamanda kız kardeşi Tatlı Pantolon Kızı açgözlü korsanlardan kurtaracak! Üçüncü oyun, yüzme, yeni bir karakter ve çok süslü bir silah dahil olmak üzere birçok yeni özellik ekliyor: bir kalem kılıcı! Oyuncu olarak göreviniz bu serinin diğer oyunlarındaki oyun hedeflerine benziyor. Her seviyeyi tamamlayın ve karşılaştığınız her düşmanı yenin! Turuncu Pantolon enerjik bir karakter! Yüksek hızlarda koşacak, en yüksek platformlara atlayacak ve hatta düz duvarlara tırmanabilir! Tüm bu çeviklik ve sürüşle, onunla hedefi arasında hiçbir şey duramaz! Süslü Pantolon Adamı kontrol etmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Bir platforma tırmanmanız mı gerekiyor? Atlamak için S düğmesine basın. Kendinizi bir tepenin zirvesinde bulursanız, yokuş aşağı koşmanın amatörler için olduğunu unutmayın. Bunun yerine aşağı ok tuşuna basın ve kaydırın! Kapıları açmak için yukarı ok tuşuna basmanız yeterlidir! Korsanları savuşturmak için bir silaha ihtiyacınız olacak. Kalemi alın ve kılıç olarak kullanın.

Geliştirici

Brad Borne bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

5 Nisan 2012

Özellikleri

  • Yeni karakter ve düşmanlar
  • Yüzme ve parkur tipi eylem
  • Kalem silah
  • Yeni bir hareket: duvar vuruşu

Kontroller

Hareket etmek için sol / sağ ok tuşlarını kullanın. Atlamak için S tuşuna basın. Eğilmek için aşağı ok tuşunu kullanın. Kapıları açmak için yukarı ok tuşuna basın. Oyunu duraklatmak için boşluk çubuğuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM