REKLAM

Uphill Rush 11

Uphill Rush 11 Oyunu Oyna

Efsanevi aksiyon oyunu serisinin bu bölümünde yine zamana karşı yarışıyorsunuz ama bu sefer bir yolcu gemisinde tatildesiniz. Halkalardan birini seçin veya su scooterları gibi diğer bazı öğelerin kilidini açın. Bitiş çizgisine kadar yokuş aşağı gitmek için seçtiğiniz aracınıza atlayın. Oyununuza renk katmak için topladığınız jetonlarla farklı karakterlerin kilidini de açabilirsiniz. Kaydırakta toplayacağınız jetonları harcamanın bir başka güzel yolu da karakterinizin becerilerini geliştirmek olabilir. Hızlanmanızı, hızınızı, dengenizi yükseltebilir ve daha iyi seviyeler için artırabilirsiniz. Yolcu gemisinde yirmi nokta var. Bu noktaların her biri size devasa kaydıraklar ve çılgın çemberlerden oluşan yeni bir parkur sunuyor. Yıldız kazanmak için kaydıraklarda yokuş aşağı gidin, bozuk paraları toplayın, engelleri aşın ve parkuru olabildiğince hızlı tamamlayın!

Bu çılgın sürüşten keyif aldıysanız, önceki maceranın tadını çıkarmak ve serinin bir bölümünü daha tamamlamak için devam etmeli ve Uphill Rush 10 oynamalısınız!

Kontroller
Dengenizi korumak için ok tuşlarını kullanın. Alabora olursan baştan başlaman gerekecek! Yıldırım simgesi yüklendiğinde, boşluk çubuğuna dokunarak bir hız artırmayı etkinleştirebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM