REKLAM

Uzaydan Kaçış

Uzaydan Kaçış Oyunu Oyna

Uzaydan Kaçış, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmanız ve uzay geminizi sürekli olarak tamir etmeniz gereken zorlu bir zaman yönetimi oyunudur. Çok oyunculu çevrimiçi oyunun tüm sahtekarlarıyla çılgın durumdan kurtulun ancak kendi geminizde yalnız olduğunuzu unutmayın. Uzayda çığlık attığını kimse duymayacak. Aramızda, siz ve astronot arkadaşlarınız bir telaş içinde sıkışmış durumdasınız ve şimdi ya ölmekte olan bir uzay istasyonundan kaçmanız ya da onu tam operasyonel hale getirmeniz gerekiyor.

Ancak, biriniz diğerlerinden farklı. Geri kalanlar istasyonu olabildiğince hızlı düzeltmek isteyebilirken, aranızdan birinin (en fazla üç) tek bir amacı var: Düzeni yeniden sağlamaya çalışan herkesi öldür. Sahtekarlığı ortadan kaldırmanın tek yolu oy vermektir. Ama mürettebat katili mi yoksa bunca zaman masum olan birini mi oylayacak? Burada siz ve bir grup insan malzemeleri toplamalı ve hedefleri tamamlarken, biriniz hepsini sabote etme niyetindeyken. Aramızın temeli budur: kimin sahtekar olduğunu bulmaya çalışırken birlikte çalışın.

Uzay geminizi çalışır durumda tutmak için hızlı hareket etmeye çalışın ve puan kazanmak için elinizden geldiğince uzun süre kaçmaya çalışın. Puanlarınızı daha hızlı artırmak için geminin ortasındaki dairenin üzerinde durun, ancak motorlar üzerinde çalışmaya gitmeyi unutmayın. Minikoyuncu.org’daki bir başka harika ücretsiz çevrimiçi oyun olan Uzaydan Kaçış’ta iyi eğlenceler ve bol şanslar!

Kontroller: Oklar / WASD / Fare = hareket

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM