REKLAM

Vex 3 Xmas

Vex 3 Xmas Oyunu Oyna

Festival sezonunu Vex 3 Xmas’ın zorlu seviyeleriyle kucaklayın! Noel Baba şapkanızı takın ve her türlü tuzaktan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken olasılıklara meydan okuyun! Bu oyunu bitirecek kadar çevik olabilir misin?

Kar yağıyor ve her yer Noel’i kutlamak için dekore edilmiş. Ancak tatil sezonu olduğu için tuzakların ve engellerin size nazik davranmasını beklemeyin. Vex’in tehlikeli dünyasında bir hediye istiyorsanız onu hak etmelisiniz. Bu popüler serinin diğer oyunlarında olduğu gibi amacınız sonunda portala ulaşarak ACTS’yi tamamlamaktır. Hareket etmek için WASD tuşlarını, atlamak için ise Boşluk Çubuğu’nu kullanın. Tuzaklara dikkat edin! Bıçkı fabrikaları, sivri uçlar, buz sarkıtları ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız! Atlayışlarınızı doğru zamanlayın ve tehlikeleri zarar görmeden geçin! Bir ACT’ye girmek için kutunun üzerine atlayıp S tuşuna basmanız yeterlidir. Oklar size rehberlik edecektir ancak portala kendi başınıza ulaşmanız gerekir. Daha yüksek seviyelere ulaştıkça daha fazla engelle karşılaşacaksınız, o yüzden kendinizi hazırlayın! İyi eğlenceler!

MinikOyuncu’da bu serinin daha birçok oyunu var! En yeni zorluklarla becerilerinizi test etmek için şimdi Vex 8‘e göz atın ! Oynamanın tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM