REKLAM

Vex 3

Vex 3 Oyunu Oyna

Vex serisi, aksiyon dolu oynanışı ve şeytani tuzaklarla dolu birçok seviyesiyle tehlikeye bakmaya devam ediyor! Vex 3’te çöp adam geri dönüyor ve dünyayı fethetmeye hazır. Kaslarınızı esneterek başlayın çünkü koşacak, zıplayacak, tırmanacak, yüzecek ve yuvarlanacaksınız! Lazerler, sivri uçlar ve diğer birçok ölümcül engel sizi bekliyor! Hepsini atlatabilir misin?

Tehlike Vex 3 dünyasında sabittir. Oyuncu olarak amacınız haritada gezinmek ve farklı seviyelere veya eylemlere giderken yolunuzdaki tuzaklardan kaçınmaya çalışmaktır. Her bölümde, seviyeyi tamamlamak için çözmeniz gereken bulmacalar bulunur. Bu tuzaklardan bazılarının atlatılması kolay olacaktır. İyi zamanlanmış bir zıplama, yuvarlanma veya kaçma sizi yolunuzda tutacaktır. Zamanlama ve hızlı manevralar, ölümcül bir tuzaktan sonra tuzakla karşılaştığınızda hayatta kalmanızın anahtarıdır. Çubuk adam karakterinizi kontrol etmek kolaydır (WASD’nizi veya ok tuşlarını kullanın), ancak eylemleri tamamlamak zor. Bazı tehlikeler hareketliyken diğerleri sabittir. Hareketli tuzakları geçmeye çalışmadan önce, hareket modellerini öğrenmek için bir saniye ayırın ve buna göre hareket edin. Birçoğu birden fazla denemeyi gerektirecek. Kontrol noktalarının önemli bir rol oynadığı yer burasıdır. Seviyenin etrafına dağılmış olarak gördüğünüz bayrak direkleri kontrol noktaları görevi görür. Şu anda aktif olan kontrol noktanızda canlanabilirsiniz. Bir seferde yalnızca bir kontrol noktası etkin olabilir. Bazı eylemlerde, ilerlemek için bir kapıyı açmak için bir anahtara ihtiyacınız olacaktır. Bu anahtarları almak kolay değil. Dikkatinizi çevrenizde tutun ve hayatta kalacaksınız. Tamamlanması gereken toplam 10 standart aşama vardır, ancak oynamak için daha zorlu modların kilidini açabilirsiniz. Bir meydan okuma gibi mi hissediyorsunuz? Vex 3 ayrıca 9 heyecan verici meydan okuma aşaması içerir.

Zorlu oyun tasarımı ve güzel grafikleri ile Vex 3, becerilerini test etmeyi seven oyuncular için saatlerce eğlence sunuyor. Oynarken iyi eğlenceler ve diğer beceri oyunlarımızı kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

Vex 3, daha sonra Çöp Adam Macera 4‘ü geliştiren Amazing Adam tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi

2014 Ağustos

Özellikleri

  • Zorlu platform macerası
  • Sezgisel kontroller
  • 10 standart aşama
  • 9 zorluk aşaması

Kontroller

Oyunu oynamak için ok veya WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Vex 3’ü çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Vex 3 ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Vex oyunları nelerdir?

  1. Vex 3
  2. Vex 4
  3. Vex 5

Vex 3’ü mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Vex 3 ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Vex 3’ü oynatmak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Vex 3’ü oynatmak için bilgisayarınıza dosya indirmeniz gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısıdır.

Vex 3 ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Ağustos 2014’te yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM