REKLAM

Vex 6

Vex 6 Oyunu Oyna

Vex 6 en son sürümüyle karşınızda! Bu sefer çöp adamımızı bekleyen 9 yeni hareketin olacak! Popüler olan oyunun altıncı bölümünde, bir kez daha sinsi tuzaklarla dolu zorlu seviyelerle karşılaşacaksınız. Çeşitli başarılar kazanırken bu cesur çöp adamın komutasını almaya ve akrobatik yeteneklerini göstermeye hazır mısın? İyi şanslar!

Bu oyunu kazanmak için tehlikeli dikenlerin, testere bıçaklarının ve çeşitli diğer zorlukların üstesinden gelmelisiniz. Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız, bu heyecan verici yeni bölümde neler bekleyeceğinizi bileceksiniz. Amaç, bitiş noktasına ulaşarak her seviyeyi bitirmektir. Bu oyunda, seviyelere eylemler denir ve bitirilecek birden fazla eylem vardır. Bitirdikten sonra, üstesinden gelmeniz için daha ölümcül engeller içeren bir eylem için hardcore modunun kilidini açarsınız. Hareket etmek, koşmak, zıplamak, çömelmek ve duvara tırmanmak için WASD tuşlarını kullanın. Bir platformdan kayabilir ve düşebilirsiniz veya hareketlerinizi yanlış hesaplayabilir ve bir testere bıçağına çarpabilir veya keskin sivri uçlara atlayabilirsiniz. Bu gerçekleştiğinde karakteriniz ölecek ve bölüme en baştan başlamanız gerekecek. Bu yüzden bayrak direklerine dikkat edin. Bunlar kontrol noktaları görevi görür ve ölürseniz, etkinleştirdiğiniz sonuncusunda yeniden doğabilirsiniz. İyi şanslar!

Bu serideki diğer oyunlara da göz atmayı unutmayın! Neden Vex 5 ile başlamıyorsunuz? Şimdi ücretsiz oynamak için buraya tıklayın!

Geliştirici

Agame, Vex 6’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Ekim 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak günlük görev
  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak birden fazla farklı seviye
  • Zorlu seviye tasarımı
  • Kazanmak için farklı kupalar
  • Eğlenceli ve hızlı tempolu oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için yön tuşlarınızı veya WASD tuşlarınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM