REKLAM

Zombi Avcısı Kediler

Zombi Avcısı Kediler Oyunu Oyna

Zombi Avcısı Kediler’de kedi şehri, zombi kedilerin saldırısı altında ve saldırılarını durduran tek kahraman sensin. Pençeler ve dişler bu tehlikeli rakiplere karşı savaşmak için yeterli olmayacak! En güçlü silahlarınızı alın ve bu ölü kedilere, hayatlarının 9’unu geçirdiklerini bildirin!

Ölümsüzleri avlamak için mükemmel bir gün! Süt şişeleri ve iplik topları sabitlendi, bu yüzden savaşma zamanı! Pozisyona girin, parmağınızı tetikte tutun. Bu oyunun amacı silahlarınızı kullanarak her seviyeyi zombilerden temizlemektir. Seviye üzerinde hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Ateş etmek için farenin sol tuşu ile ekrana tıklayın ve geri dönmek için farenizi kullanın. Bir seviyeyi tamamlamak için karşılaştığınız her zombiyi yenmelisiniz. Birçok farklı türde düşmanla karşılaşacaksınız. Bazılarını yenmek kolaydır, bazıları ise korumaya sahip olacak ve karşı koyacaktır. Düşmanları öldürdükçe balık krakerleri kazanacaksınız. Bu nefis ikramlar bu kıyamet sonrası dünyada para birimi olarak kullanılıyor ve bunlarla oyun içi mağazadan daha güçlü silahların kilidini açabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde cephanenizi göreceksiniz. Tüm cephanenizi harcadığınızda, yeniden doldurmanız gerekir. Bu esnada karakteriniz savunmasız olacak ve düşmandan kaçınmalısınız. Sağlık çubuğunuz sol üst köşede bulunur. Bu ölümcül düşmanlara karşı hayatta kalabilir misin?

Ölümsüzleri öldürmek suç sayılmaz çünkü onlar çoktan ölmüşlerdir! Popüler Zombi Gecesi oyununda bu zombilerle savaşın. Seni ısırmalarına izin verme!

Geliştirici

Dob5 Games, Zombi Avcısı Kedileri geliştirdi

Yayın tarihi

11 Haziran 2019

Özellikleri

Kullanılacak 9 farklı silah
Seçilecek 5 farklı karakter
Renkli 2D grafikler
Tesviye sistemi

Kontroller

Oyunu oynamak için WASD tuşlarını ve farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM