REKLAM

Zombi Savunması

Zombi Savunması Oyunu Oyna

Rehineleri Zombi Savunmasında kurtar ve iyileşmelerine yardım et! Bu yeraltı hapishanesi masum insanları rehin tutmak için kullanılıyor ve dilerseniz onları kurtarabilirsiniz. Yine de kolay olmayacağını söylemeliyiz. Bu masum insanlar tehlikeli zombiler tarafından rehin tutulur. Şimdi, o zombilere karşı savaşmalısın. Birçok hayat kurtarabilir ve kendiniz de hayatta kalabilir misiniz?

Bu eğlenceli platform oyununda insanların hayatlarını kurtarmaya çalışırken birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Her şeyden önce, kendinizi zombi muhafızlarının silahlarına karşı korumanız gerekiyor. Size zarar verebilir ve bir can kaybetmenize neden olabilirler. Ama incinirseniz, yine de iyileştirme bonuslarını alabilir ve hayatınızı uzatabilirsiniz. Tüm rehineleri alıp iyileştirdiğinizde, tüm paraları topladığınızda ve zombileri güvenli bir şekilde öldürdüğünüzde, portaldan geçebilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Geçmeniz gereken otuz seviye var ve her turda düşmanlara karşı yoğun bir şekilde savaşmalısınız. Son seviye de dahil olmak üzere bazı seviyelerde ara sıra patron düşmanlarınız olacak. Bu yüzden onlara karşı da iyi mücadele etmeye çalışın. Şimdi platforma çıkın ve herkesi kurtarmak için otuz seviyenin tamamını geçin!

Geliştirici

RHM Interactive, Zombi Savunmasını geliştirdi.

Yayın tarihi

01 Aralık 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • 30 seviye
  • Bazı seviyelerde düşmanları alt edin
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bir oyuncu için WASD, ikinci oyuncu için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. 1. oyuncuya ateş etmek için F tuşunu ve 2. oyuncu için L tuşunu kullanın. 1. oyuncu için el bombası kullanmak için G tuşunu ve 2. oyuncu için K tuşunu kullanın. 1. oyuncu için atlamak için W tuşunu ve yukarı ok tuşunu kullanın. 2. oyuncu için Q tuşunu 1. oyuncu için silah değiştirmek için, 2. oyuncu için O tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM