REKLAM

Zombotron Re-Boot

Zombotron Re-Boot Oyunu Oyna

Zombotron Re-Boot’un affedilmeyen dünyasında hayatta kalmak için zombilerle, kötü robotlarla ve diğer canavarlarla savaşın. Bu, orijinal Zombotron flash oyun serisinin geliştirilmiş grafikler, daha iyi bir fizik motoru ve muhteşem yeni efektlerle yeniden düzenlenmiş halinin 1. Bölümüdür. Bir zamanlar insanlar tarafından kolonileştirilmiş ancak gizemli bir şekilde terk edilmiş ve birkaç yıldır terk edilmiş bir gezegen olan Zombotron’a inen bağımsız bir paralı asker olan Blaze Rush olarak oynuyorsunuz. Blaze, galaktik haritalarda belirtilmeyen bu gizemli gezegenden bir yardım çağrısı almıştı ancak kurtarma operasyonunun çok riskli olduğu ortaya çıkacak. Kahramanımız artık pek çok dünya dışı tehdide karşı savaşmak, hayatta kalanları bulmak ve aynı zamanda bu tuhaf gezegenin gizemini çözmek için yalnız başına!

Zombotron Re-Boot Oyun Mekaniği:

Karakter Kontrolleri: Zombotron’un tehlikeli ortamlarında karakterinizle manevra yapmak için kontrollerde ustalaşın. Hareket etmek, zıplamak, çömelmek ve çevreyle etkileşim kurmak için ok tuşlarını veya WASD’yi kullanın.

Silahlar ve Envanter: Tabancalardan pompalı tüfeklere, patlayıcılardan fütüristik ateşli silahlara kadar emrinizde olan geniş silah cephaneliğini keşfedin. Her türlü karşılaşmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için envanterinizi verimli bir şekilde yönetin.

Çevresel Etkileşim: Gizli yolları ortaya çıkarmak, gizli alanlara erişmek ve bulmacaları çözmek için çevreyle etkileşime geçin. Oyunda ilerledikçe anahtarları, kolları ve çevresel unsurları avantajınıza kullanın.

Yükseltmeler ve Geliştirmeler: Karakterinizin yeteneklerini yükseltmek, silahları geliştirmek ve hayatta kalma oranını artırmak için Zombotron’un her yerine dağılmış güçlendiricileri ve para birimlerini toplayın. Gelişen zorluklara uyum sağlamak için yükseltmeleri akıllıca seçin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM