REKLAM

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı 2

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı 2 Oyunu Oyna

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı 2 yetenekli bir yarışçılar tarafından tamamlanmayı bekliyor! Serbest sürüş modunda son moda spor arabanızla sürüş alanını test edebilir ve şehri keşfedebilirsiniz. Ayrıca diğer sürücülere meydan okuyabilir ve mükemmel yarış becerilerinizle onları geride bırakabilirsiniz. CPU’ya karşı oynamaktan sıkıldıysanız, bir arkadaşınızı davet edebilir ve bu heyecan verici alanda onlara karşı rekabet edebilirsiniz! Kazanan olmaya hazırsan, oyun şimdi başlasın!

Şimdiye kadarki en zorlu yarış alanlarından birine hoş geldiniz! Burada yüksek rampalar, yetenekli sürücüler ve büyük kırmızı daireler sizi bekliyor olacak. Bu harika oyunda, oynamak için 2 farklı modunuz var. İlki, tur becerilerini test edebileceğiniz, oyunu tanıyabileceğiniz ve bölgeyi keşfedebileceğiniz serbest sürüş modudur. Yüksek rampalardan geçerek şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz! Bol puan almak için drift yapmayı unutmayın. Yarış modunda diğer sürücülere karşı yarışabilirsiniz. 2 oyuncu modunda oynuyorsanız, belirli bir arenaya yönlendirileceksiniz. Eğer CPU ile yarışıyorsanız 5 farklı alan mevcut. Kazandığınız parayla garajı ziyaret edebilir ve onlar için yeni araçların ve görünümlerin kilidini açabilirsiniz. En iyi yarışçı kazansın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bunun kadar heyecan verici başka bir yarış oyunu denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Hızlı Araba Yarışı 3D’ye göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

RHM Interactive, 2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

14 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Oynamak için ücretsiz sürüş ve yarış modları
  • Seçilecek 1 oyunculu ve 2 oyunculu modlar
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Oyuncu 1: Hareket: “W,A,S,D” NOS: “F” Geriye bak: “T” Arabayı yeniden başlat: “R” Oyuncu 2: Hareket et: “OK TUŞLARI” NOS: “K” Geriye bak: “L ” Arabayı yeniden çalıştır: “O”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM