REKLAM

Kırmızı Top 2

Kırmızı Top 2 Oyunu Oyna

Topların kralı Kırmızı Top, beklenmedik kuvvetli bir rüzgar nedeniyle altın tacını kaybetti. Hayranların favorisi Kırmızı Top serisinin ikinci oyunu olan Kırmızı Top 2’de, onu geri almasına yardım etmelisiniz. Bulmacaları çözmeye ve kayıp tacı aramaya çalışırken 20 farklı seviyede yuvarlanın ve zıplayın. Kralın tacını kaybettiğini öğrenirlerse başkalarının nasıl tepki vereceğini hayal edebiliyor musunuz? İnanılmaz!

Kırmızı Top 2, kırmızı bir topun kontrolünü ele aldığınız ve klasik platform bulmacalarını çözerek her bölümü tamamlamaya çalıştığınız eğlenceli bir platform bulmaca oyunudur. Zıplamalarınızı mükemmel şekilde zamanlayarak ölümden kaçının. Serinin bu ikinci oyunu Kırmızı Top 2, her bir seviyeyi tamamlamak için üstesinden gelmeniz gereken büyük boşluklar, dik tepeler ve yüksek platformlar gibi çeşitli engellerle dolu 20 farklı seviyeye sahiptir. Amacınız ölmeden her bölümün sonunda kırmızı bayrağa ulaşmaktır. Bazı seviyelerde zorlu alanlardan önce kontrol noktaları vardır, bu nedenle her ihtimale karşı hazırlıklı olmak ve ilerlemenizi kaydetmek iyi bir fikirdir. Mücadelenin üstesinden gelmek için birkaç deneme gerekiyorsa, burada yeniden canlanabilirsiniz. Ayrıca her seviyeye dağılmış yıldızlar göreceksiniz. Bu yıldızlar toplandığında nihai puanınızı etkileyecek, bu yüzden hiçbirini kaçırmamaya çalışın. Bir seviyenin her bölümüne kolayca erişilemez. Bazen bir yol oluşturmak için diğer blokları hareket ettirmeniz ve itmeniz gerekir. Oyun kontrollerinin hatırlanması ve alışması kolaydır. Sol ve sağ ok tuşları, karakteri sola ve sağa hareket ettirmek için kullanılır. Yukarı anahtar, çokça yapacağınız zıplamak içindir. Bir topun en iyi yaptığı şeyi yapın ve yuvarlanmaya, zıplamaya ve zıplamaya devam edin. Herhangi bir boşluktan düşmemeye dikkat edin yoksa oyun sizin için biter.

Kralın kayıp tacını bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve majestelerinin krallığında kraliyet başlığıyla tekrar dolaşmasına izin verin. Bu arada serinin ilk oyunu Red Ball 1‘e de bir göz atın.

Geliştirici

Evgeniy Fedoseev bu oyunun yanı sıra Red Ball 4, Red Ball 5 ve Red Ball 6‘i yarattı.

Özellikleri

  • Bonus seviyeleri
  • Renkli grafikler
  • 20 seviye
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Ok tuşlarını kullanarak hareket edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM