REKLAM

Red Ball 5

Red Ball 5 Oyunu Oyna

Red Ball 5’te macera son kaldığı yerden devam ediyor. Pek çok oyuncunun favori platform oyunu, çılgınca popüler oyun serisinin beşinci taksimi, tıpkı önceki oyunlar gibi sizi 30 bölüm boyunca eğlendirmek için burada. dizi. İyileştirilmiş ve pürüzsüz animasyonlarla, kahramanın kırmızı topunun kontrolünü bir kez daha ele geçirmeye hazırlanın!

Başlat düğmesine bastığınız anda Red Ball 5’in renkli ve yeni dünyasına atlayın. Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız, bu beşinci oyunun kontrollerine ve oynanışına aşina olacaksınız. Oyuncu olarak amacınız, seviyeyi tamamlamak için her seviyenin sonunda portalı etkinleştirmektir. Portalı etkinleştirmek için, seviyeye dağılmış belirli sayıda yıldız toplamanız gerekir. Toplamanız gereken yıldız sayısını ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Bazı yıldızların toplanması kolay olacak. Diğerleri daha yüksek platformlarda veya ulaşmanız için bazı bulmacaları çözmenizi gerektiren kilitli kapıların arkasında dinleniyor olacak. Her seviyede gizli bir hazine sandığı da bulabilirsiniz. Bu gizli sandıklara giden yollar siz onlara yaklaşana kadar gizlidir, bu nedenle katın her köşesini daha iyi incelemeniz gerekir. Ayrıca her seviyede kaçınabileceğiniz veya yenebileceğiniz düşmanlar da var. Boynuzlu düşmanlardan uzak durmalısınız çünkü temas halinde Kırmızı Topa zarar verirler, ancak boynuzsuz varyantlar üzerlerine atlayarak öldürülebilir. Ekranın sol üst köşesinde hayatınıza dikkat edin. 3 can geçtikten sonra oyunu kaybedeceksiniz. Zaman sınırına da dikkat edin, çünkü zamanınız dolmadan her seviyeyi tamamlamanız gerekir. Eylemlerinizi dikkatlice planlayın ve her seviyeyi 3 yıldızla bitirmeye çalışın!

Bu oyunu beğendiyseniz, serideki diğer oyunları denemeye ne dersiniz? Elinizi bir önceki macera olan Red Ball 4‘ü deneyin! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Red Ball 5, Eugene Fedoseev tarafından geliştirilmiştir.

Özellikleri

  • 30 farklı seviye
  • Renkli 2D grafikler
  • Çözülmesi gereken eğlenceli bulmacalar
  • Farklı düşman türleri

Kontroller

Kırmızı Topu hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM