REKLAM

Playground Parkour

Playground Parkour Oyunu Oyna

Playground Parkour hedefinize ulaşmak için koşun ve zıplayın! Çöp Adam karakterinizin çeşitli görevleri tamamlaması gerekiyor ancak yardımınıza ihtiyacı var. Düzinelerce seviyede ona katılıp başarılı olmasını sağlayabilir misin?

Bu oyuna başladığınızda oynayabileceğiniz 2 farklı oyun modunun olduğunu göreceksiniz. Bunlardan ilki Parkour Modu olarak adlandırılıyor ve bu modda amacınız bitiş bayrağına ulaşmak. İkinci moda ise Katil Modu adı veriliyor ve her bölümü tamamlamak için tüm düşmanları yenmeye çalışacaksınız. Hedeflerdeki farklılığa rağmen oynanış ve kontroller bu modların her ikisinde de benzerdir. Karakterinizin hareket etmeye başlaması için sağ alt köşede bulunan ayak sesleri simgesini kullanın. Farenizi tıklayıp basılı tutarak hızı ayarlayın ve hızdan memnun olduğunuzda basılı tutmayı bırakın. Karakteriniz koşmaya başlayacak. İşaretlerin arasındaki boşluğa ulaştığında sol alt köşedeki ok tuşlarını kullanarak yapacağı atlamanın açısını ayarlamalısınız. Çevreye göz atın ve hangi açının hedefinize ulaşmanızı sağlayacağına karar verin. Karar verdikten sonra sağ taraftaki atlama düğmesine tıklayın. Başarılı olursanız oynadığınız modda bölümü geçecek ve bir sonraki seviyenin kilidini açacaksınız. Ayrıca para kazanacaksınız ve bunlar, karakterinizi kişiselleştirmek için farklı kozmetiklerin kilidini açmak için kullanılabilir.

Ücretsiz ve çevrimiçi Beceri Oyunları koleksiyonumuzda zorlukların üstesinden gelin ve çeşitli yeteneklerinizi test edin! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM