REKLAM

Kafa Topu Arenası 2

Kafa Topu Arenası 2 Oyunu Oyna

Kafa Topu Arenası 2 sizi 2 büyük kafalı bir futbol turnuvasına davet ediyor! Öyleyse, size tezahürat yapan taraftarlara futbol becerilerinizi gösterme zamanı! İşlemciye karşı savaşmaya ve en iyi futbolcu olduğunuzu kanıtlamaya hazır mısınız? İyi eğlenceler!

Normalde futbol 2 takım arasında oynanır ama kimin umurunda? Bugün bunu kafamızla ve bire bir oynayacağız! Bu çılgın oyunu denemeye hazırsanız, büyük oynatma düğmesine tıklayın ve oyuna başlayın! Maça girmeden önce takımınızı seçmeli ve oyuncunuzu kişiselleştirmelisiniz. Amacınız verilen sürede rakibinizden daha fazla gol atmaktır. Oyuncunuzu kontrol etmek için AD tuşlarını kullanabilir ve bir gol atmak için J tuşunu kullanarak topu havaya, K tuşunu öne ve L tuşunu çapraz atmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca rakibinizle güreşerek onu kendi tarafınızdan uzaklaştırabilirsiniz! Oyuna ilerledikçe puan kazanacaksınız. Klasmanınız yükseldikçe, oyuncunuzu daha fazla özelleştirebileceksiniz. Oyuncunuzun kafasını değiştirin, üniformasını değiştirin veya bazı aksesuarlar ekleyin. Arenaya girin ve rakibi çeşitli güçlü vuruşlar ve eğlenceli güçlendirmelerle yok edin. Son olarak, onlara kimin iktidarda olduğunu gösterin ve bugün bir futbol efsanesi olun!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi futbol oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Inlogic Software, Kafa Topu Arenası 2 geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Mart 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak on bölüm
  • Yüzlerce kozmetik ürün
  • Eğlenceli ve heyecan verici güçlendirmeler
  • Kolay ve akıcı kontroller

Kontroller

AD tuşlarınızı kullanabilir ve bir gol atmak için topu yukarı atmak için J tuşunu, öne atmak için K tuşunu ve çapraz atmak için L tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM