REKLAM

Popular Wars

Popular Wars Oyunu Oyna

Popular Wars’da popüler olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Popüler insanların genellikle çok sayıda takipçisi vardır ve bu onlara sosyal güç verir. Bu ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu oyunda sahip olduğunuz çok sayıda takipçi ile diğer oyuncuları ezmeye hazır mısınız? Popüler Savaşların rekabetçi dünyasında, en çok takipçiye sahip oyuncu oyunu kazanır! Kararsız kalabalığın üzerindeki etkinizi açığa çıkarmaya ve onları büyülemeye hazır olun!

Popular Wars, basit kontroller ve grafiklerle bağımlılık yaratan bir io oyunudur. Bu türdeki diğer birçok oyun gibi, haritadaki en büyük oyuncu olmaya çalışırken diğer oyunculara karşı rekabet etmeniz gerekiyor. Popular Wars’da her şey kaç takipçiniz olduğu ile ilgilidir. Her oyuncu tek başına başlar, ancak haritadaki bağlı olmayan kişilere doğru ilerlerken, onları sizin etkinize alabilir ve onları takipçilerinize dönüştürebilirsiniz. Oyunun kontrolleri çok basittir ve her yaştan oyuncu için ustalaşması kolaydır. Karakterinizi haritada hareket ettirmek için tek yapmanız gereken farenin sol tuşuna basmaktır. Her turda siz dahil 5 oyuncu olacak. Haritaya bir göz atın ve bağlantısız kalabalığın daha yoğun olduğu bölgelere gitmeye çalışın. Rakipleriniz şansı yakalamadan hepsini kendiniz için ele geçirmeye çalışın. Sağ üst köşede, kendi skorunuzun yanı sıra diğer oyuncuların skorunu da takip edebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde kalan sürenizi ve elediğiniz oyuncu sayısını göreceksiniz. Diğer oyuncuları elemek için çevrenizde yönetebileceklerinden daha büyük bir takipçi kalabalığı toplamanız gerekir. Süre bittiğinde, en yüksek puana sahip oyuncu turu kazanır. En popüler olanı diğerlerine göster ve en büyük oyuncu ol!

Bu tür oyunlar eğlenceli olduğu kadar bağımlılık yapar. Diğer oyuncularla dostane rekabet, bu türün birçok oyuncuyu çekmesinin nedenlerinden biridir. Minikoyuncu’da, eğlenceli ve zorlu io oyunları koleksiyonumuz var. Koleksiyonumuza göz atın ve hemen oynamaya başlayın!

Geliştirici

Royale Gamers bu oyun versiyonunu geliştirdi.

Yayın tarihi

Ocak 2019

Özellikleri

  • Sezgisel oyun kontrolleri
  • Renkli grafikler
  • Bağımlılık yapan oyun
  • Çevrimiçi çok oyunculu rekabet

Kontroller

Hareket etmek için farenin sol düğmesine basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM