REKLAM

Age of War

Age of War Oyunu Oyna

Çağlar geçebilir ama savaş asla değişmez. Popüler strateji oyunu Age of War oyununda, gelin ve insanların Taş Devri’nden modern çağa kadar birbirleriyle nasıl savaştıklarını görün. Yaşa özel birçok farklı birim ile etkili planlama ve stratejik taktikler ile kendinizi rakibinizin saldırılarına hazırlamalısınız. Düşmanınızın birimlerinin amansız saldırılarına dayanabilir, çağlar boyunca yaşayabilir ve galip olabilir misiniz?

Age of War’da, oyuna ilk başladığınızda sizi zamanda geriye Taş Devri’ne götürüyor. Dinozorlar, büyük mağara adamları ve meteor yağmurları bu dönemde karşılaşacağınız pek çok şeyden sadece birkaçı. Oyuncu olarak amacınız, düşmanınıza karşı savaşacak birimleri eğitmek ve göndermek ve savaşı kazanmak için üssünü yok etmektir. Düşmanınız da birimleri eğittiği ve sahip olduğunuz araçlara sahip olduğu için bu kolay bir başarı değil. Düşmanları öldürdükçe birçok farklı şeye harcayabileceğiniz deneyim puanları ve altın paralar kazanacaksınız. Altın eğitim birimleri için kullanılır. Her yaşta 4 birim ve kullanabileceğiniz özel bir saldırı var. Deneyim puanları, kuleleri yerleştirmek ve sonunda uygarlığınızı bir sonraki çağa taşımak için kullanılabilir. Zafere ulaşmak için önceden plan yapmalı ve bir sonraki yaşa ulaşmaya çalışmalısınız çünkü her yaş, bir öncekinden daha güçlü birimler ve araçlar sunar. Çağlar boyunca hayatta kalabilir misin?

Oyunlarda stratejik düşünme ve uzun vadeli hedefler için çaba göstermekten hoşlanıyor musunuz? O zaman harika strateji oyunları koleksiyonumuza bayılacaksınız. İyi eğlenceler!

Geliştirici

LOUISSI Age of War 2’yi ve Age of War’u geliştirdi.

Özellikleri

  • 4 farklı zorluk ayarı
  • 2D grafikler
  • Düşmanınıza karşı kullanmak için farklı birimler
  • Özel güçler

Kontroller

Age of War’ı oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM