REKLAM

Çöp Adam Pubg

Çöp Adam Pubg Oyunu Oyna

Çöp Adam Pubg oyununda düşman bir adaya inen yüzlerce bilinmeyenden birisiniz. En iyi bilinmeyen oyuncular, savaş alanlarında hayat için destansı bir ölümcül savaşta savaşacaklar. Şansınızı denemeye hazır mısınız? O zaman katıl! Amacınız hayatta kalmaktır. Gerekli cephaneyi toplayın ve diğer bilinmeyen çöp adamları bulun. Burada herkes hayatta kalan son kişi olmayı özlüyor. Sonunda sadece bir tane olacak. Bu Çöp Adam Pubg oyununda battle royale’i çevrimdışı ve çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

SİLAHLAR

Ada, hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Silah, cephane, ilaç toplayın ve düşmanlara karşı dikkatli olun.

Yumruklarınızla savaşabilir veya uzun menzilli silahlar alabilirsiniz. Silahınız için cephane almayı unutmayın ve yarasalı adamlara kesinlikle dikkat edin!

MINIMAP

Çok sayıda konum, oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor.

Kaybolmamak için mini haritanızı kullanın!

Zafer için tüm el becerilerini ve becerilerini göster, savaşçı. Ama ölümcül bölgeyi unutma! Giderek daha az güvenlik alanı var. Bölgeyi temizlemek gerekiyor!

Hayatta kalan son Çöp Adam ol!

Not : Lütfen bu oyunun diğer geliştiricilerin oyunlarıyla ilgisi olmadığını unutmayın. Ve başka herhangi bir çöp adam oyununu taklit etmeye çalışmaz. Oyun benzersizdir ve oyunun adı ve içeriği patenti alınamayan çöp adam karakterine dayanmaktadır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM