REKLAM

Heroes Of Myths

Heroes Of Myths Oyunu Oyna

Antik dünya, tanrıların ve kahramanların güçlerinin sürekli çatıştığı acımasız bir yerdi. Heroes of Myths: Warrior of Gods ile bu dünyayı keşfedin. Üssünüzü acımasız düşman saldırılarından koruyun. Askerlerinizi savaşa gönderin ve onlara liderlik edecek bir kahraman seçin. Gökyüzü sakin görünebilir ama tanrılar huzursuz oluyor! Kendinizi tanrılardan birine adayın ve savaş sırasında yardımlarını arayın. Canavarlar, bu toprakların korumasız olmadığını keşfedecekler.

Heroes of Myths’a hoş geldiniz! Tehlikeli antik dünya, açgözlü bakışlarını huzurlu şehrinize çeviren canavarlar ve diğer efsanevi varlıklarla doludur. En iyi savunma iyi bir saldırıdır, bu yüzden ordunuzu toplayın! Kahramanlarınızı çağırın ve destek için tanrılara bir çağrı yapın! Bu, gelecek nesiller boyunca kutlanacak bir savaş olacak! Ordunun oyuncusu ve komutanı olarak amacınız, her seviyede düşman dalgalarını püskürtmek, yenmek ve üssünü yok etmek. Üç tür biriminiz var. Okçular uzaktan saldırırken, kılıçlılar ve mızrakçılar düşmana yaklaşmak ve yakın dövüş saldırılarını kullanarak savaşmak zorunda kalacak. Antik dünyadaki savaşlar, hayatınızda karşılaşacağınız hiçbir şeye benzemez. Düşmanlarınız minotorların, siklopların ve diğer canavarların yardımını kullanacak! En sevdiğin kahramanı ordunu yönetmesi ve bu iğrençlikleri ezmesi için gönder! Hangisini seçeceksin? Herkül, Kahraman mı yoksa Aşil mi? Tanrılar, topraklardaki kargaşaya kayıtsız değil. Zeus, Hades ve Poseidon size mucizeleri ve güçleriyle yardımcı olabilir! Kuvvetlerinizi toplayın ve düşmana hesaba katılması gereken bir güç olduğunuzu gösterin!

Aferin komutan! Katılabileceğiniz ve ordunuzu zafere götürebileceğiniz çok sayıda savaş var! Savaşın gidişatını değiştirin ve strateji oyunları koleksiyonumuzla yeteneklerinizi gösterin ve Çağlar Boyu Savaşı denemeyi unutmayın!

Özellikleri

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kahramanlar
  • Seçilecek farklı tanrılar
  • Bağımlılık yapan oyun
  • Yükseltmeler

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM