REKLAM

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı, popüler Ateş ve Su çevrimiçi oyun serisinin üçüncü serisidir. Üçüncü maceralarında element ikilisine katılın ve yeni buz temalı bulmacalar ve düzinelerce zorlu seviyeyle yüzleşmeye hazır olun. Tehlikeli buz tapınağında onlara yardım etmeye hazır mısınız?

Bu 3. macerada, oyun ve kontroller serinin önceki oyunlarına benzer. Ateş’i kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Doğası gereği sulu engellere karşı zayıftır. Su havuzlarıyla temas ettiğinde sönecektir, bu yüzden Ateş’i kontrol ederken bu tür tuzaklardan uzak durun. Lav havuzlarını sorunsuzca geçebilir. Su kız, WASD tuşları kullanılarak kontrol edilebilir ve benzer bir mantık onun için geçerlidir. Tek fark, su havuzlarına dayanıklı olması ve içlerinden kolaylıkla geçebilmesidir. Bununla birlikte, lav havuzları, bir su elementi olarak doğası nedeniyle onun için ölümcül. Lav ile temas ettiğinde buharlaşacak. Bu havuzların üzerinden atlayarak geçebilirsiniz, sadece zıplamalarınızın altında kalmamaya dikkat edin. Bir seviyeyi geçmek için her iki karakteri de kullanmanız gerekecek. Her seviyede kristaller göreceksiniz. Ateş çocuk ile ateş kristalleri, Su kız ile su kristalleri toplayabilirsiniz. Yalnız oynamak istemiyor musun? Bir arkadaşınızı sizinle Ateş ve Su 3 oynamaya davet edin! Yeni seviyeler ve bulmacalarla, Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı en sevdiğiniz oyunlardan biri olacak!

Bu macera sona erdiğinde, hemen yeni bir maceraya başlayabilirsiniz! MinikOyuncu’da geniş bir oyun koleksiyonumuz var! Bu serideki diğer temel tapınakları keşfetmek ister misiniz? Ardından Ateş ve Su 2 – Işık Tapınağı veya Ateş ve Su 1 – Orman Tapınağını deneyin. Orada sizi birçok macera bekliyor! Diğer yerleri ziyaret edin ve tüm seviyeleri tamamlayın!

Geliştirici

Bu oyun Oslo Albert tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

2014 Temmuz

Özellikleri

  • Tek oyunculu olarak oynanabilen iki oyunculu oyun
  • Tamamlanacak birçok bulmaca seviyesi
  • Yeni elemental buz tapınağı
  • Bu popüler serideki 3. oyun

Kontroller

Ateş çocuğu kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Su kızı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı’nı çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Fireboy ve Watergirl 3: The Ice Temple ve serinin diğer tüm oyunlarını Kizi’de çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Ateş ve Su oyunları nelerdir?

  1. Ateş ve Su 1: Orman Tapınağı
  2. Ateş ve Su 2: Işık Tapınağı
  3. Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı
  4. Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak
  5. Ateş ve Su 5: Elementler

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı’nı mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Arkadaşımla Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı oynayabilir miyim?

Evet, bir klavye paylaşarak arkadaşınızla Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı oynayabilirsiniz. Biriniz Fireboy’u kontrol edebilir, diğeri ise Watergirl’ü kontrol edebilir.

Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı ne zaman piyasaya çıktı?

Temmuz 2014’te.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM