REKLAM

City Bike Stunt

City Bike Stunt Oyunu Oyna

City Bike Stunt, keşfedilecek birçok heyecan ve yeni hareketle şimdi MinikOyuncu’da! Sakin olun ve yola çıkın!

Ellerinizi ve ayaklarınızı hazırlayın çünkü çok hızlı gideceğiz! Toz arttıkça patikaları atarken özgürlüğünün havada akmasına izin vermeyi seven yalnız bir motorcu ya da yolculuğunu unutulmaz kılmak için birine eşlik etmekten hoşlanan maceracı bir motorcu olun. Tek oyunculu modda kendinize meydan okuyabilir veya iki oyunculu modda karşı çıkmak için bir arkadaşınızı kapabilirsiniz! Hangisini seçerseniz seçin, yarışa atlamadan önce gelip serbest sürüş alanında becerilerinizi test edin. Zevkinize en uygun bisikleti seçin ve kaskınızı takın çünkü 6 zorlu yarış sizi bekliyor. Bitiş çizgisine sağ salim ulaşabilir misin? Kontrol noktalarını geçin ve süre dolmadan yarışları bitirin. Olsa bile, cesaretiniz canlı kaldığı sürece bölümü yeniden başlatabilirsiniz. Sert sürün ya da hemen bir bisiklet alın!

Bisiklete binme becerilerinize ikna olmuşsanız, şimdi sürüş becerilerinizi test etmeye ne dersiniz? Cesaretiniz varsa, buraya tıklayarak City Car Stunt 4‘te gösteriş yapabilirsiniz.

Geliştirici

RHM Interactive, City Bike Stunt 2‘yi geliştirdi.

Yayın tarihi

15 Şubat 2021

Özellikleri

  • 3D yüksek kaliteli grafikler
  • Yarış ve serbest sürüş olarak 2 oyun modu
  • Tek oyunculu ve iki oyunculu seçenekler
  • Kazanılacak 6 yarış

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını veya okları kullanın. Fren için ARA ÇUBUĞU ve kamera görünümünü değiştirmek için “C” tuşu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM