REKLAM

Rastgele Voleybol

Rastgele Voleybol Oyunu Oyna

Alanın etrafında hareket etmek için oyuncularınızla zıplayın ve puan almak için topu rakiplerinizin sahasına geri göndermeye çalışın. Çubuk şeklindeki oyuncularınızın eğlenceli fiziği genellikle bazı tuhaf ve öngörülemeyen eylemlere yol açacaktır. Özellikle toplar çeşitli boyut ve şekillerde olacağından basketbol, ​​ragbi topları ve hatta bazen belli bir süre sonra patlayacak bombalarla oynayabilirsiniz.

Rastgele Voleybol nasıl oynanır?

Oyuncularınızın zıplaması ve geri dönmek için topa dokunabilmesi için cihazınızdaki tuşa basın ve bırakın. Rakip takımın gönderdiği toplara karşı koy ve diğer tarafın yere düşmesini sağlamak için topa sert vurmaya çalış. 5 puan alan ilk oyuncu maçı kazanır.

Rastgele Voleyboloyun modları nelerdir?

Rastgele Voleybol, eğlenceli maçlarda arkadaşlarınıza veya ailenize meydan okumak için bilgisayara karşı tek başına veya aynı cihazda iki oyuncu olmak üzere iki oyun modu sunar!

Rastgele Voleybol oyununun geliştiricisi kimdir?

Oyun, Bilge Kaan tarafından oluşturulan bir stüdyo olan TD2TL tarafından geliştirilmiştir. TD2TL, Rastgele Basket ve Rastgele Futbol gibi diğer benzer oyunları da üretti.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM