REKLAM

Bok Adam

Bok Adam Oyunu Oyna

Bok Adam, Tom Winkler tarafından geliştirilen basit bir stres atma oyunudur. Bu oyunda, nefret ettiğiniz birinin adını girebilirsiniz ve Doodieman, ona istediğiniz gibi işkence etmeniz için sizi bir kukla yapar. Oyun, benzersiz görünümlü hareketli resimlerinin yanı sıra parlak ve renkli sanat tarzıyla dinlenirken eğlenceyi de beraberinde getiriyor. Ancak bu oyunda yapabileceğiniz hareketler bazı insanlar için gerçekten “korkunç”.

Oyuna girdiğinizde süper kahraman görünümünde kırmızı giysili bir karakteri kontrol edeceksiniz ve nefret ettiğiniz kişinin adını taşıyan kuklaya işkence etmek için yapabileceğiniz 11 harekete karşılık gelen 11 tuşa sahip olacaksınız. Örneğin, 1 numaraya basmak karakterinizin bir muz ağacı dikmesine ve kuklaya bok fırlatmasına neden olur, 2 numaraya basmak karakterinizin kıçını kaldırmasına ve kuklaya bok atmasına neden olur.

Oyun, basit oyun stilinin yanı sıra yaratıcı ve eğlenceli görünen pozları ile oyuncuların ilgisini çekiyor.

Bu tür oyunları seviyorsanız, Raft Wars, Troll Face Quest Video Games gibi oynayabileceğiniz benzer oyunlar da var…

Nasıl oynanır
Oyun, eylemleri gerçekleştirmek için çoğunlukla fareyi kullanır. Sadece kukla için bir isim girin, ardından oyun başladığında, karakterinizin gerçekleştirebileceği bir harekete karşılık gelen numaralı simgeye tıklayın.

Ipuçları ve Püf noktaları
Oyuna başladığınızda manken için bir isim eklemezseniz, mankenin tam olarak sizin bir kopyanız olacağını unutmayın.
11 numaralı düğme çok ilginç bir kombo beceridir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM