REKLAM

Çakma Among Us

Çakma Among Us Oyunu Oyna

Çakma Among Us oyununda uzay gemisinin içindesiniz ve mürettebatınızla birlikte otomatik olarak ilerliyorsunuz. Yolunuzda çukurlar, bombalı kutular, hareketli araçlar ve her ne pahasına olursa olsun kaçınmanız gereken diğer engeller ve tuzaklar olacak. Zıplamak için ekrana dokunarak yapacağınız ve daha büyük atlama için fareyi ne kadar çok tuttuğunuz önemlidir

Yol boyunca, yakalanan mürettebatınızı olabildiğince çok kurtarın, çünkü bunlar hayatlarınızı temsil ediyorlar, çünkü bir şeye çarparsanız, mürettebattan birini kaybedersiniz ve yalnızca sonuncuyu kaybettiğinizde seviyeyi kaybedersiniz. Ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalırlar.

Ne kadar çok ilerlerseniz, puanınız o kadar artar ve yoldan da jeton toplayabilirsiniz ve bunu yapmanız gerekir, çünkü bunlar, oyunu daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için her türlü harika yükseltmeyi satın almak için dükkanda kullanılacaktır.

Oyun bu kadar basit ve eğlenceli, o yüzden hemen aksiyona başlayın ve günün yeni oyunlarımızla eğlenmek için arkadaşlarınızın çoğunu davet etmeyi unutmayın!

Oyun kontrolleri

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM