REKLAM

Money Movers Maker

Money Movers Maker Oyunu Oyna

Diğer Money Movers oyunlarının seviyelerinin çok kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Daha iyi ve daha zorlu seviyeler inşa edebilir misin? Öyleyse, Money Movers Maker ile seviyeleri oluşturmaya ve tasarlamaya hazırlanın. Artık kendi seviyelerinizi tasarlayabilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz! Farklı yapı taşlarından birini seçin ve projenize hemen başlayın!

Money Movers Maker, size kendi Money Mover seviyelerinizi tasarlama yeteneği verir. Hapishanelerden kaçmak amaçlanmamaktadır. Bunu yansıtmak için tasarımlarınıza yeterince zorluk koyduğunuzdan emin olun. Oyuncu olarak bu oyunda amacınız sahip olduğunuz çeşitli nesnelerle bölümler oluşturmaktır. Money Movers serisinde genellikle gördüğünüz taş duvarlar, metal platformlar, kasalar, kameralar ve diğer birçok öğe, şimdiye kadarki en iyi seviyeyi oluşturmak için hizmetinizdedir. Suçlu kardeşler için yollar oluşturmak için taş duvarlar koyarak başlayabilirsiniz. Kameralar, lazer dedektörler ve hatta süslemeler gibi bazı güvenlik önlemleri ekleyin! Mekanı daha canlı göstermek ister misiniz? Ekstra meydan okuma için gardiyanları ve diğer mahkumları ekleyin! Money Movers oyunu mekanizmalar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bir meydan okuma katmanı eklemek için düğmeleri, kolları ve hareketli platformları yerleştirin! Bu platformları renklendirmeyi unutmayın, böylece işlevsel olsunlar yoksa karakterleriniz seviyede sıkışıp kalırlar! O nesnenin yerleşimi biraz bozuk görünüyor mu? Nesneleri istediğiniz gibi döndürebilir ve çevirebilirsiniz. Öğeleri daha kesin bir şekilde yerleştirmek istiyorsanız, ızgarayı açabilirsiniz. Ekranın üst kısmında, aradığınız nesneleri bulmak için genişletebileceğiniz farklı öğe menüleri göreceksiniz. Para çantalarını yerleştirin ve hazır olduğunuzda seviyenizi test edin! Tamamen oynanabilir olduğundan emin olun ve yerleştirdiğiniz tüm para çantalarını toplayabilirseniz, seviyeyi diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz!

Money Movers oyunlarıyla hapishane molaları her zaman eğlencelidir! Serinin üçüncü oyunu Money Movers 3‘te farklı bir yaklaşım benimseyin ve bir muhafız ile köpek arkadaşının kontrolünü ele alın!

Geliştirici

OZDY bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

Ağustos 2018

Özellikleri

  • Kontrol edilecek 2 karakter
  • Çok sayıda yapı taşı
  • Kendi seviyenizi oluşturabilir
  • Zorlu oyun

Kontroller

Yapı taşlarını seçmek ve yerleştirmek için farenizi kullanın. Küçük kardeşi kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın. Ağabeyi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.

SSS

Money Movers Maker’ı çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Money Movers Maker ve serinin diğer tüm oyunlarını Kizi’de çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Money Movers oyunları nelerdir?

  1. Money Movers 1
  2. Money Movers 2
  3. Money Movers 3
  4. Money Movers Maker

Money Movers Maker’ı mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Money Movers Maker ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Oynamak için Money Mover Maker’ı indirmem gerekiyor mu?

Hayır! İndirmeye gerek kalmadan hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Minikoyuncu’da oyun oynamak güvenli ve güvenlidir. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısı!

Money Movers Maker ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Ağustos 2018’de yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM