REKLAM

Squid Game Köprü

Squid Game Köprü Oyunu Oyna

Squid Game Köprüde hayatınızı kurtarmak için zıplayabilir misiniz? Bulmacaları sevebilir ve harika bir görsel hafızanız olduğunu düşünebilirsiniz. Yine de, bu meydan okuma hayatınızdaki en önemli meydan okuma olacak. Bu şaşırtıcı oyunda hayatın tehlikede! Şimdi hepsini riske atabilir misin?

Terk edilmiş bir adada mahsur kaldınız ve kimse sizi kurtaramaz. Bu tehlikeli yerde tek kurtarıcınız sizsiniz! O halde beyin kaslarınızı ve hafızanızı sonuna kadar kullanmaya hazır olun. Başlangıç ​​platformunda durduğunuzda, iki ayrı camlı bir dizi sıra göreceksiniz. Verilen süre içinde bitiş platformuna ulaşmak için bu camların üzerinden atlamalısınız. Süreniz dolmadan oraya ulaşamazsanız, oyunda başarısız olursunuz. Ayrıca ve daha da önemlisi, tüm sıraların üzerine basmak için temperli camları bulmanız gerekiyor. Oyuna başlamak üzereyken size temperli camlar bir kerede gösterilecek. Bu yüzden onları aklınızda tutun ve ölümünüze kanmamaya çalışın. Bakalım bu tehlikeli oyunda kaç seviye geçeceksiniz!

Bu tehlikeli oyunda kendinize meydan okumaktan hoşlanıyorsanız, bunun gibi daha fazla zorluk için Squid Challenge‘a da göz atmalısınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM