REKLAM

Among Us Online 2

Among Us Online 2 Oyunu Oyna

İnsanlık uzun zamandır uzaya çıkmak için çabalıyor. Son olarak, önde gelen bilim adamları ve mühendisler, bir uzay gemisinde uzak gezegenleri fethetmeye gidecek olan ilk kolonist görevini başlatmaya karar verdi. Dünyayı umut ve coşkuyla terk ediyorlar çünkü çok önemli bir görevleri var. Ancak uçuş sırasında bir şeyler ters gider ve tüm işletme tehdit altındadır. Birdenbire motorlar bozulmaya başlar. Ekip üyeleri, rutinlerini bozmalı ve mekanizmaları düzeltmek için acilen arıza yerine gitmelidir. Ve tekrar bir araya geldiklerinde, içlerinden birinin öldüğünü görürler. Bunun nasıl veya neden olabileceğini gösteren hiçbir kanıt yok. Ama böyle defalarca tekrarlandığı için, gemide bulunanlardan birinin yoldaşlarını tek tek öldürdüğü anlaşılıyor… Ama bu kim olabilir? Bu, Among Us‘taki diğer oyuncularla birlikte çözmeniz gereken bir şey!

Among Us Online 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir maç 4 ila 10 katılımcı içerebilir. Sayıya bağlı olarak, bir veya birkaçına rastgele katil rolü atanır. Geri kalanlar barışçıl karakterler ve potansiyel kurbanlardır, çünkü bunlardan herhangi biri bir sonraki saniyede ölebilir. Sizi sürekli tetikte tutan yüksek derecede gerilim yaratır. Katilin görevi, tüm oyuncularla kendilerini ele vermeden başa çıkmaktır. Belli bir beceri ve doğuştan gelen yeteneklerle, bu o kadar zor değil, çünkü suçlamalar genel bir tartışma sırasında ortaya çıkıyor ve her zaman kendinizi inandırıcı bir şekilde haklı çıkarma fırsatınız var. Ya da belki odağı başka birine kaydırın! Herhangi bir durumdan sıyrılma ve oy verme sürecini gizlice yönlendirme yeteneği, birçok katili zafere götürebilir.

Peki ya barışçıl bir oyuncuysanız? Göreviniz önce hayatta kalmak ve ikinci olarak suçluyu ifşa etmektir. Burada gözlem ve analitik düşünme, insanları anlama ve size ne zaman yalan söylediklerini görme psikolojik yeteneğinin yanı sıra işe yarayacaktır. Etrafta olup biten her şeyi yakından takip edin, küçük ayrıntıları fark edin ve gözlemlerinizin parçalarını aşağı yukarı eksiksiz bir resme yerleştirmeye çalışın. Oylamada düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin – belki masum bir insanın hayatını kurtarırsınız! Sonuçta, katilin bir sonraki kurbanı olabilirsiniz ve onların maskesini olabildiğince hızlı bir şekilde ortaya çıkarmak sizin yararınızadır!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM