REKLAM

İmpostor

İmpostor Oyunu Oyna

Seçiminiz göz önüne alındığında, avcı mı yoksa av mı olmayı tercih edersiniz? Cevap açık gibi görünse de, Among Us inanılmaz popüler hayatta kalma partisi oyununun hayranları her zaman oyunun en eğlenceli yönünden yararlanma seçeneğine sahip değil: görevinizin her zaman uzay gemisinin mürettebat üyelerini öldürmek olmasını istiyorsanız bu oyun tam size göre. Normalde oyun sahtekarı rastgele seçiyor, bu yüzden muhtemelen çoğu zaman normal mürettebat ekibinden biri olarak öldürülüyoruz. Sonunda, bu işe kendini işine adamış geliştiricilerden oluşan bir ekip şu soruyla karşı karşıya kaldı: Among Us oyununda herhangi bir hayran ne zaman isterse sahtekar olamıyor? Geminin etrafındaki kurtulanları takip etmek ve aniden gölgelerin arasından saldırmak oyunun en eğlenceli kısmı değil mi? Neden bu özel yönü tüm deneyimin odak noktası haline getirmiyorsunuz?

Cevap bir kez daha açıktı. Tüm detayları anladıktan sonra, ortaya çıkan ürün tüm beklentileri aştı: İmpostor oyunu neredeyse orijinali gibi görünüyor  ancak bir fark var:% 100 uzaylı olarak oynuyorsunuz. Bu şekilde, sıranızı beklemek zorunda kalmadan oyunun en heyecan verici yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Doğru: Artık gemide anlamsız bakım görevleri yapmak zorunda kalmayacaksınız. Öldürülmekten korkarak asla arkanızı kollamak zorunda kalmayacaksınız. Artık her zaman avcısınız, diğer herkes öldürmeniz için oradayken – tek zorluk fark edilmeden kalmaktır.

Among Us’ta Nasıl Her Zaman İmpostor Olunur?

Bazı insanlar her zaman imposter olarak oynamak için çeşitli hileler ve hackler kullandılar. Ne yazık ki, bu potansiyel olarak zararlı programları indirmeyi veya kendinizi nasıl bu zararlı yazılımlardan korunmayı bilmeyi gerektirir. Diğerleri bir mobil mod kurmayı başardı, ancak yalnızca taşınabilir cihazlar için oluşturulan oyunun belirli bir sürümünde çalıştı. Bu tür programlar tutarlı bir şekilde çalışmaz, ayrıca platforma ve politikasına bağlı olarak hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Gereksiz numaralar aramakla zaman kaybetmek yerine, yeni geliştirilen İmpostor oyununu Android (apk), iOS (iPhone ve iPad uygulaması), PC (Windows ve Mac) üzerinde oynamak çok daha kolay. Platform seçimi tamamen size kalmış, ancak özellikle ücretsiz olarak edinilmesi gibi kolay bir seçenek var.

Minik Oyuncu’da Her Zaman İmpostor Olarak Oynayın

İmpostor oynamanın en rahat ve erişilebilir yolu favori tarayıcınızdır. Hem Google Chrome hem de Mozilla Firefox ve diğer birçok modern internet tarayıcısı, gelişmiş oyunları makinenize yüklemeden başlatabilmek için gerekli olan donanım hızlandırmayı destekler. Minik Oyuncu’da bu oyunun ücretsiz olduğunu ve nerede olursanız olun istediğiniz zaman sizin için uygun olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Oyun için ödeme yapmanıza veya hatta indirmenize gerek yok: sitedeki sayfasını açın ve herhangi bir güçlük çekmeden her zaman sahtekar olarak oynamaya başlayın! Kendinizi bir hayran olarak görüyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve bu yeni mutluluk modunu indirmeden deneyin; pişman olmayacaksınız. Geliştiricilerin marifetleri sayesinde, oyunu her başlattığınızda, herhangi bir kesinti olmadan mümkün olan en iyi deneyimi elde edeceksiniz ve her seferinde sahtekar sizin rolünüz olacak. Mürettebat üyelerini birer birer avlamak için biraz eğlenmeye hazır mısınız? Herhangi bir şüphe uyandırmadan hepsini halledebilir ve gemide hiç kurtulan bırakamaz mısınız? Öyle olsan iyi olur, çünkü bundan sonra her seferinde sadece sen sahtekâr olacaksın. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM