REKLAM

Among Us

Among Us Oyunu Oyna

Among Us mürettebat arkadaşlarının görevleri tamamlayarak uzay gemilerini fırlatmaya hazırladıkları bir strateji oyunudur. Ancak, oyunculardan biri gemiyi sabote etmeye ve mürettebatı öldürmeye niyetli bir sahtekardır. Oyun gerçek zamanlı olarak ilerledikçe, sahtekar oyuncuları dikkatlice seçer ve bu oyuncular, gemideki hainleri tartışmak ve oy vermek için acil bir toplantı için oyunu duraklatabilir.

Buradaki yenilik, hainin kim olduğunu bilmemenizdir, bu yüzden bu, aksiyon kadar bir akıl oyunu haline gelir. Bir salon oyunu gibi, şüpheyi kendinizden uzaklaştırmak için diğer oyuncuları herhangi bir cinayet veya sabotaja dahil etmelisiniz. Mürettebat, şüpheli oyuncuları çıkarmak için oy kullanabilir. Bunu, her biri ayrı cihazlarda 10 kişiye kadar olan bir oyunda yapabilmek, aile içinde çok eğlencelidir.

Sahtekar tüm mürettebatı ortadan kaldırarak kazanır, mürettebat ise gemiyi tamir etmeyi ve tüm sahtekarları atmayı başararak kazanır. Bunu yapmak için sabotajlara hızlı bir şekilde tepki vermeli ve diğer insanları takip etmek için yönetici haritalarını ve güvenlik kameralarını kullanmalıdırlar.

Yerel veya Çevrimiçi bir oyun seçebilirsiniz. Tanımadığınız kişilerle oynuyorsanız, kelimeleri sınırlandıran ve küfürleri ortadan kaldırmayı amaçlayan Sansür Sohbeti modunu seçebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM